EMEK SAĞLIK HASTA KARYOLASI İMALAT VE PAZARLAMA

Hasta yatakları, hastanelerde sıklıkla görülen demirbaş materyallerden biridir. Çok fonksiyonlu olması sebebiyle hastaneler bu tip yatakları tercih eder. Hastaneden taburcu olan ve evde yatak istirahatı yapmak durumunda olan veya çeşitli süreler boyunca yatmak zorunda kalan hastalar için hasta karyolası kurtarıcı bir çözüm sağlıyor. Çünkü hasta yatağı, ortopedik yapısı, hareketli sistemi ve kumanda ile kontrol edilebilen özelliğiyle evde kullanıma uygunluk gösterir. Üstelik hasta kişinin özellikle yaşlı hasta var ise bakımını, fiziksel aktivitelerini ve yeme — içme ritüelini kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Lazımlıklı hasta karyolası evdeki bakımı daha da kolaylaştırıyor. Zira fiziksel engeli olan kişiler yataklarından kalkmadan, efor sarf etmeden tuvalet ihtiyacını giderebiliyor. Hasta karyolaları genel olarak özelliklerine göre farklı modellerde üretiliyor. Emek Sağlık, gelişmiş özelliklere sahip hasta karyolası modelleri ile hastalara çözüm odaklı bir yatak hizmeti veriyor. Firmamızın kuruluşuna bakıldığında hasta yatağı konusundaki başarı grafiği, satış prensibi ve müşteriye olan yaklaşımının çözüm odaklı olduğu görülüyor.

Emek Sağlık firması adı altında 1996 yılından bu yana hizmet veriyoruz. Hasta yatağının hastalar ve refakatçiler için önemini biliyor; bu yönde kaliteli, fonksiyonel üretim gerçekleştiriyoruz. Tıbbi malzeme satmanın ne derece hassasiyet isteyen bir alan olduğunu bilen firmamız; donanımlı, eğitimli ve işinde uzman ekibi ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak çalışıyor. Sektörel gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz, son teknoloji hasta karyolaları ile müşterilerimize yenilikçi, çözüm odaklı ürünler sunuyor. Elbette bünyemizde A’dan Z’ye tüm hasta yatağı çeşitleri yer alıyor. Her ihtiyaca, bütçeye ve isteğe uygun hasta karyolası bulacağınız öncü firmalardan biri olarak müşterilerimizin önce sağlığını sonra bütçesini önemsiyor, hesaplı bir alışveriş deneyimi yaşamalarını sağlıyoruz.

Ürün kalitesindeki başarımız hizmet verdiğimiz günden bu yana daima başarılı bir şekilde artmış, müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler ile taçlandırılmıştır. Hasta karyolası ve tıbbi materyaller konusunda verdiğimiz hizmetlerin hepsinde temel prensiplerimize ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına sadık kalarak hareket etmemiz bizi sektörde öncü konuma taşıyan detaylardan sadece birkaçıdır.

Hasta Karyolası Modelleri

Firmamızda hasta yakınlarının istediği her çeşit hasta karyolası ve yatakları bulunmaktadır. Hastanın tedavi sürecini kolaylaştırmak, sağlıklı ve hijyenik bir yatak istirahatı geçirmesi için fonksiyonel ve konforlu karyola modellerimiz bulunuyor;

Manuel Hasta Karyolası

Manuel hasta yatağı kişilerin bizatihi el yardımıyla yatağın hareketlerini sağladığı yataklara verilen genel isimdir. Bu yataklar baş ve ayak kısmındaki hareketi el desteğiyle hareket ettirebiliyor.

Elektrikli — Motorlu Hasta Karyolası

İki, üç ve dört motorlu hasta yatakları ayak ve baş kısımların kumanda yardımıyla hareket etmesini sağlıyor. Tek bir kumanda ile istenilen şekle gelen hasta karyolası, yemek, banyo, fiziksel aktivite, kıyafet değişimi, banyo gibi hallerde refakatçiye yardımcı oluyor.

Lazımlıklı Hasta Karyolası

Hastanın tuvalet ihtiyacı gözetilerek tasarlanan lazımlıklı hasta karyolası, donanımlı ve tam teçhizat şeklindedir.

ABS Başlıklı Hasta Karyolası

Antibakteriyel ve kolay temizlenebilen yapıya sahip olan ABS başlıklı yataklar, uzun vadede evde kullanıma uygunluk gösteren hasta yatağı çeşididir.

Evde Hasta Karyolası Kullanmanın Faydaları

Ø Hasta karyolası, hastanın iyileşme hızını artırır, konforlu bir tedavi süreci geçirmesine fırsat tanır.

Ø Yatalak hastalar için banyo — yemek — fizik tedavi gibi rutin işler daha kolay bir şekilde gerçekleştirilir.

Ø Hastanın iskelet yapısı hareketli yapıya sahip hasta karyolaları sayesinde olumlu yönde gelişme gösterir, fiziksel deformasyonların önüne geçilir.

Ø Ortopedik yatak ile desteklenen hasta karyolası hastanın kaliteli bir uyku geçirmesini dolayısıyla gün içindeki ruh halinin ve beden sağlığının iyi olmasını sağlar.

Ø Karyolanın iç tarafında kumandanın bulunması hastanın yatak pozisyonunu başkasına ihtiyaç duymadan değiştirebilmesini sağlar.

Ø Hasta karyolası kenarlarında bulunan korkuluklar ile konforlu olduğu kadar güvenlidir de. Bu yönüyle hastanın yataktan düşmesi önlenir.

Ø Hasta yatağı için özel olarak üretilen hasta yatağı banyo sistemi ile hasta banyoya taşınmak zorunda kalmadan yatak üzerinde odanın içerisi ıslanmadan hijyenik bir şekilde yıkanabilir.

Ø Yemek vakitlerinde karyola oturma pozisyonuna getirilerek hastanın fiziksel aktivite için ekstra efor sarf etmesi önlenir.

Evde, özel bakım merkezlerinde, huzurevlerinde, rehabilitasyon merkezlerinde ve bakım evlerinde yıllardır kullanılan hasta karyolaları her bakımdan hem hasta için hem de refakatçisi için kolaylık sağlıyor. Hastane dışındaki yaşamı kolaylaştıran hasta yatakları sunduğu özellikler sayesinde evde hasta bakma işlemini hafifletiyor, ek zahmetlerden kurtarıyor. Emek Sağlık firması olarak tüm medikal hizmetlerimizde olduğu gibi hasta yatağı alanında da üstün kaliteye özen göstererek, müşteri memnuniyetini gözeterek hizmet veriyoruz.

Emek Sağlık ile Kaliteli ve Hesaplı Alışveriş Deneyimini Tadın

Hasta yatağı konusunda sınırsız hizmet veren Emek Sağlık her bütçeye hitap eden bir yapıya sahiptir. Öyle ki kiralık hasta karyolası, ikinci el hasta yatağı gibi alanlarda da insanlara hizmet veriyor. Kısa süreli ihtiyaçlar için kiralık hasta yatağı, düşük maliyetli alışveriş için ise ikinci el hasta karyolası hizmeti vermesi, müşterilerin uygun fiyata ihtiyacını gidermesine fırsat tanıyor.

Hasta karyolası fiyatları, yatağın modeline ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor olsa dahi Emek Sağlık ile tanışan her müşteri bütçesine uygun bir hasta yatağı bularak, alışverişini tamamlayabiliyor. Deneyimli ekibimiz, hızlı teslimat, evde kurulum hizmeti ile müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkartıyor.

Sizler de hasta karyolası ihtiyacınız için kategorilerimizi inceleyebilir, yatak özelliklerine bakabilir ve kolay ödeme seçenekleriyle anında satın alabilirsiniz. Daha detaylı ve ek bilgiler için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kaynaklar: http://www.emeksaglik.net, http://www.hastakaryolasiemek.com, http://www.hastayataklari.co

Hasta Karyolası ve Medikal Sağlık Ürünleri