Bayram Molası!

Merhaba Sevgili Sincap,

Bildiğin gibi bu hafta Bounty ekibi olarak tatile çıkıyoruz. Buralarda birkaç gün olmayacağız. Bu sıralarda eğer görevlerde bir sorun yaşarsan aşağıda ki yolları takip edebilirsin;

Gönderimlerim yüklenmiyor veya teknik sorunla karşılaştım ne yapmalıyım?

Görevlerimizin yüklenmesi bazen zaman alabiliyor. Bu durumlarda internetinin kapanmadığına emin ol ve uygulamadan çıkış yapma lütfen. Eğer görev yüklenmiyor ise görev fotoğraflarını silme ve hata ekranının ekran görüntüsünü al.

Gittiğim mağaza tadilatta- kapalı veya yok ne yapmalıyım?

Etrafına baktın değil mi? Bazen lokasyonlarda kayma olabiliyor bu yüzden çevrende işletmeler varsa oraya sorabilirsin. Eğer belirttiğimiz görev yerinin belirtilen lokasyonda ve adreste olmadığına eminsen, görev yerinin orada olmadığını kanıtlamak amaçlı verilen adresteki sokak ve kapı numarasını fotoğraflaman gerekiyor. Eğer görevin içerisinde ses kaydı aşaması varsa, bu durumu ses kaydında da belirtmen gerekiyor.

Görevlerim ne zaman incelenecek?

Görevlerin belirli incelenme süreleri oluyor. Bu süreler detaylı açıklamada yazıyor.Bu zahmetli kontrol süreci elbette zaman alıcı bir uğraştır. Görevlerin yeni açıldığı dönemlerde artan gönderi sayıları doğrultusunda Operasyon Ekibi’mizin de iş yoğunluğu hayli artmaktadır. Böyle zamanlarda görev inceleme süresi 1 ile 10 iş günü arasında zaman alabilmektedir.

Merak ettiğin diğer konularda hızlı çözüm merkezi sana yardımcı olacaktır. Bu tatil umarız çok iyi dinlenir bol görevlere hazır olursun! Çünkü biz öyle yapacağız :)

İyi Bayramlar!