رسانه هدهد | هدهد کانادا | رسانه هدهد کانادا رسانه فارسی زبانان کانادا، اخبار کانادا، مهاجرت کانادا، زندگی در کانادا — -

پویا گزارشگر اعزامی هدهد — با كمك مترو خودمو رسوندم به محل كنسرت دورهمي شن بند مونتریال، جالب بود يه جايي شبيه كلوپهای شبانه چند پله ايي ميومدي پايين و به يه راهروي نسبتا طولاني با ديواراي قرمز پر از عكس هاي گروهاي مختلف موزيك ، صداي تمرين ساز و در آخر يه اطاق پر از ساز و وروديه يه استوديو آهنگ سازي، شن بند مونتریال غريبانه داشتن خودشون هماهنگي هاي لازم رو براي برگزاري كنسرتشون انجام ميدادن.

خودمو معرفي كردم ودرخواست گفتگو كردم ازشون ولي خيلي شلوغ بودن و تصميم گرفتيم بعد از برنامه گپ بزنيم و كاوه هم خيلي مشتاق پذيرفت. كاوه ميگفت اين دفعه دوميه كه دارن اينجا دورهمي ميذارن، خيلي حال و هواي كنسرتاي زير زميني ايران رو داره همه چي مثل هموناست غير از دلهرش! خود كاوه هم ميگه اينجا آندر گرانده!

مصاحبه دوستانه من را با کاوه هاشمی از شن بند مونتریال گوش کنید:

شن بند مونتریال

پیش از این موزیک ویدیوی زیبای “بیشتر از این فراموش” شن بند مونتریال را نیز در هدهد مشاهده کرده بودید. در اینجا میتوانید قسمت کوتاهی از اجرای شب گذشته (31 جولای 2016) این گروه را ببینید:

در پایان از شما دعوت می کنیم ضمن بازدید از وب سایت (www.shenband.com) شن بند به ترانه ی زیبای تابالغ گوش کنید.

پیشتر شن بند در سال 2013 کنسرت بزرگی را در مونترال برگزار کرد که در پایان از شما دعوت می کنیم بیننده قسمت هایی از این کنسرت هم باشید:


پویا گزارشگر اعزامی هدهد

— - http://hodhod.ca/wp-content/uploads/2016/08/shenband-montreal-1024x641.jpg — — http://goo.gl/oWVwJs