«Уотергейт» Лещенка. Серія 3

Базуючись на матеріалах нижче, я звинувачую Сергій Лещенко в маніпуляціях, свідомому поширенні підроблених документів і, ймовірно, фальсифікації документів.

Не багато, почитайте обов’язково!

Йшла четверта доба з моменту, відколи народний депутат, детектив-розслідувач (яким він себе вважає) ігнорує поставлені йому запитання. Я їх зібрав і виклав у цьому пості.

https://www.facebook.com/khoojovyylviv/posts/1698956103656931

Натомість замість Лещенка в коментах до мого поста і до його репостів з’явилось багато людей, які дуже чітко розбираються в законодавстві Швейцарії (не знаючи що воно різне в різних кантонах), всі ці люди, живучи в Жмеринках мають бізнес у Швейцарії, відкритий обов’язково на панамський офшор (щоб бути схожим на Мартиненка). І всім цим людям, які не знають що таке типи рахунків, статус рахунків, не знають організаційно-правових форм і правового статусу нерезидентів юридичних осіб, які не здатні прогуглити елементарних питань на сайтах швейцарських банків, всі ці люди, вимагали від мене надати терміново докази у вигляді виписки з реєстру клієнтів швейцарських банків. Якщо у реєстрі клієнтів швейцарських банків «панамської фірми Мартиненка» не буде, то всі ці люди можливо повірять моїм 17 фактам зашквару Лещенка, а так… будуть і далі вірити сканованій макулатурі Лещенка.

Ну… я звичайно, не можу надати «виписку з реєстру клієнтів швейцарських банків», бо такого реєстру не існує, а інформація про клієнтів швейцарських банків є закритою і конфіденційною. Шкода, що «швейцарські бізнесмени», захисники Лещенка цього не знають.

Але я вирішив розв’язати це питання іншим шляхом. Бо відкрити рахунок у швейцарському банку (незважаючи на 17 моїх аргументів в попередньому пості, вони актуальні), могла «панамська фірма», яка зареєстрована і діє в Панамі. Якщо в панамському реєстрі такої фірми немає, то ніяких рахунків у швейцарському банку ніяка фірма відкривати не могла.

Тому я зайшов у панамський реєстр підприємств, пересвідчитись чи зареєстрована там «фірма Мартиненка». Ось посилання:

http://www.registro-publico.gob.pa/es/

Для того, щоб шукати щось у панамському реєстрі треба зареєструватись, а потім слідувати цій інструкції:

http://offshore.su/blog/offshore_registration/panama-offshore-register-online.html

Інструкція актуальна з 4-го скріна, форми реєстрації трохи змінились. Логін — це ваше прізвище, яке ви вказали під час реєстрації. Для реєстрації можна скористатися тимчасовим емейлом, ось цим, приміром — https://temp-mail.ru/

Ввівши назву підприємства в пошукове поле, отримуємо наступні дані:

Як бачимо, підприємство називається BRADCREST INVESTMENTS S.A. А в листі «швейцарської прокуратури» і в інших матеріалах справи пана Лещенка, викладених в блозі найчеснішого видання «українська чуйка», фігурує назва BRADCREST INVESTMENT без букви (S) S.A.

Причому помилилася не тільки «швейцарська прокуратура», а документах справи якої всюди фігурує INVESTMENT, помилився «швейцарський банк», помилився і сама фірма підписуючи славетний «протокол рабочего совещанія», де теж фігурує INVESTMENT.

Тобто, «швейцарський банк» «відкрив рахунки» панамській фірмі, якої не існує в природі. А «швейцарська прокуратура» «розслідує» кримінальну справу по неіснуючій фірмі.

Для тих хто зовсім не розбивається: BRADCREST INVESTMENTS і BRADCREST INVESTMENT — це абсолютно різні фірми, абсолютно аналогічно як Лещенко і Лещенкос.

Тому зрозуміло, що ніяких рахунків в швейцарському банку фірма BRADCREST INVESTMENTS не має, як скоріш за все, не має відношення до пана Мартиненка. Просто хтось, хтось знайшов в реєстрі підходящу компанію і фальсифікував під неї справу, малюючи протоколи, «листи прокуратури», «договори», «протоколи рабочего совєщанія» і інші «документи». Тільки фальсифікатори є малокваліфікованими, бо прокололись на багатьох аспектах. Ба більше, навіть не знають, що звичаєво слово INVESTMENTS пишеться з буквою S.

Але це ще не все. Подивіться на дату реєстрації. Дата реєстрації підприємства в Панамі — 16.01.2007 року. 15.01.2007 була проведена реєстрація угоди (статуту), оплачені кошти в розмірі $10 000, а 16.01.2007 року було зареєстровано підприємство.

Тепер дивимося оцей «документ», приведений «розслідувачем» Лещенком.

Що ми бачимо? — Ми бачимо, що панамська фірма, якої 15.01.2007 року ще не існувало в природі (дата реєстрації 16.01.2007), вже відкривала рахунки в «швейцарському банку» і проходила ідентифікацію в Києві (в КИЄВІ) — про це буде окремий пост.

Повторю: ФІРМА ЯКОЇ НЕ ІСНУВАЛО В ПАНАМІ ВІДКРИВАЛА РАХУНКИ В ШВЕЙЦАРІЇ. ДОКУМЕНТИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ПАНАМСЬКА ФІРМА ОТРИМАНА НА ДЕНЬ ПІЗНІШЕ НІЖ «ВІДКРИВАЛА РАХУНОК» В ШВЕЙЦАРІЇ.

Підозрюю, що знайдуться особи, фанати Лещенка, яким легше викривити реальність ніж розчаруватись в ідолі (ідолізація, до-речі, є ознакою совка і ватності), тому я підозрюю, що викривляти реальність ці особи будуть чіпляючись за дати в карточці реєстрації. Там же ж дата 15.01.2007, байдуже що за дата.

Відповім таким особам, що деформувати реальність не вийде, бо часова різниця між Панамою і Швейцарією складає 6 годин. Навіть, якщо документи в Панамі були готовими в 9 годині ранку (а треба було вчинити 2 послідовні дії для їх отримання), то в Швейцарії була вже 15.00. Банки працюють до 16.30. За півтори години Мартиненко не міг довести документи навіть на зорельоті.

Зашквар пана «розслідувача» з датами ще раз доводить версію, що «документи» «розслідування» «швейцарської прокуратури» просто сфабриковані шляхом бездумного списування даних по випадковій фірмі зі швейцарського реєстру. А рівень «розслідувачів» і фальсифікаторів проявляється в тому, що вони навіщось фабрикували відкриття рахунку в день реєстрації, хоча такого не буває ніколи. Просто, очевидно, хотіли використати це як доказ створення фірми з спеціально з метою відмивання.

Таким чином, базуючись на вищевикладеному:

1. Звинувачую пана Лещенка у інформаційних маніпуляціях, дезінформації, свідомому поширені фальсифікованих даних, необєктивости, відсутності необхідних знань, некомпетентності і ймовірній причетності до фальсифікацій.

2. Звинувачую пана Лещенка в тому, що він своєю непродуктивною, бездоказовою какофонією не бореться з корупцію, не садить корупціонерів, не ініціює зміни законодавчого поля (чим би мав займатись), а займається політичною замазухою і свідомим викривленням ситуації в країні. Його «розслідування» стимулюють розвиток корупції. «Чого я не буду давати хабарі, якщо Мартиненко з Яценюком краде мільярди», «Чого я буду надавати докази корупції начальника свого ЖЕКу, якщо Яценюк вкрав мільярд».

3. Звинувачую пана Лещенка в тому, що він своєї безрезультатною, бездоказовою, маніпулятивною і викревленою какофонією руйнує систему державного управління і систему довіри до влади у країні, яка перебуває в стані війни, тим самим створюючи і цементуючи внутрішній розбрат.

4. Я не за Яценюка, не за Мартинека, я проти того, щоб хтось, хто в разі чого втече в США, руйнував мою країну.

5. Я прошу народних депутатів і журналістів зробити відповідні запити і розібратись в тому, чи був взагалі контракт між Шкодою і Енергоатомом, встановити суму контракту, суму і графіки оплат і виконання контракту.

Like what you read? Give Каменяр a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.