Рік 2018. Плани

2018 рік виявляється ідеальним для того, щоб змінити своє життя і «почати з понеділка», з нового місяця, з початку року. Ну ось і він.

Слід зібрати свої плани-побажання на 2018 рік. Бо якщо вони записані на папері, а не просто в голові, тоді їх легше реалізувати. Ти про них пам’ятаєш. Ставиш дедлайни, деталізуєш. Врешті-решт — виконуєш.

Отож, мої плани на 2018 рік.

Особисте.

Відвідати Барселону. Місто-мрія. Яке манить. Ну і без футболу тут ніяк. Тож — знайти дешеві квитки на квітень-травень, подивитися, щоб воно випадало з футболом на «Камп ноу» і вперед. Візи не треба. Лише гроші. Та можна економ-варіант. Бюджет — 300 доларів на 4–5 днів — цілком прийнятний варіант. І не надто обтяжливий, якщо про це подбати заздалегідь.

Та Барселона — не єдине, де хочу побувати. Франківськ-Чернівці-Ужгород. Кам’янець-Подільський-Хотин. Дніпро-Запоріжжя. По Дніпру. Але не сам. Бо втомлює.

Права водія. Автомобіля в мене немає, і планів купити автівку — теж. Однак права водія — не така вже й погана ідея через мій улюблений принцип — роби, бо не знаєш, коли це тобі може знадобитися. Хто знає, як може змінитися моє життя до кінця року. Права водія зайвими не будуть.

Велосипед. А поки нема прав водія, можна просто купити велосипед. Для здоров’я. і економії часу на добирання по Львову. Бо надіятися на громадський транспорт — марна справа.

Стрибок з парашутом. Або почати хоча б з банджі на «Арені Львів». Перебороти свій страх висоти. Просто зробити крок вперед. І полетіти.

Нове татуювання. Майже рік на моїй нозі красується сова. Однак відчуття того, що в мене є татуювання — немає. Я не часто його бачу. А хочеться ще. Так, трохи боляче. Та цього разу я вже знаю що хочу. І де.

Читати. Варто більш читати. За рік слід прочитати як мінімум 25 книжок. Писати про 50 — даремна справа. Навіщо обманювати себе. Зараз читаю «Історія Starbucks».

Спортзал. Продовжити ходити. Скинути як мінімум 7–10 кілограм.

Робоче.

Писати. Писати тексти, статті, новини. Про три новини на zaxid.net і два тексти в тиждень. Брати додаткові статті на 24 Канал. Не через гроші. Задля практики. Щоб не затупіти в новинах.

Професійне. Наукова робота. Кандидатська робота сама себе не напише. Як і статті. І участь у конференціях. Тому:

- Написати дві наукові статті. Дедлайни — січень та березень.

- Участь у конференціях. Як мінімум двох

Окремим списком тут має йти англійська мова. Кандидатський мінімум залишається необхідним до виконання.

Це не все. Цей список — попередній, щоб пам’ятати, а не тримати в голові. Треба доповнювати. Робити те, чого тут немає. Вперед!

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.