Якщо ви працюєте в коворкінгу, або історія про продуктивність

Відволікають думки про відпочинок/холодильник/друзів? Чи не вистачає сфокусованості на завданнях?

Ми підготували для вас поради як залишатись зосередженими тривалий час, якщо ви працюєте в коворкінгу.

#1 Не соромтеся запитати поради

Якщо робота, яку ви виконуєте, вимагає якихось спеціальних знань — спитайте думку коворкерів, що вас оточують. Неодмінно знайдуться ті, хто зможе дати вам слушну пораду з цього приводу. Можливо, таким чином ви знайдете собі хорошого партнера по проекту чи друга.

#2 Створіть свою тишу

Коли в одному приміщенні сидять хоча б дві людини, на тишу особливо розраховувати не доводиться (якщо ви не в зоні тиші). Але замість того, щоб дратуватися і проклинати все на світі, спробуйте самі створити для себе тишу навколо.

Як це зробити? Ну, наприклад, купіть пару хороших навушників і включіть на репіт трек, який вас налаштовує на робочу хвилю. Це набагато краще, ніж зривати голос і доводити свою правоту в боротьбі за мовчання.

#3 Не витрачайте час даремно

Не тримайте відкритими непотрібні для роботи вікна: чати, соціальні мережі, ін. Постарайтеся зосереджено попрацювати певний час, а потім, коли всі завдання будуть виконані, без докорів сумління зробіть собі «ліниву» годину.

#4 Всі люди навколо вас — потенційні клієнти

Уявіть, що всі, хто вас оточує, оцінюють вас і те, як ви працюєте. Можливо, спочатку буде трохи дико і незвично, проте потім ви відчуєте результат, коли люди навколо стануть вашими клієнтами.

#5 Пильнуйте свій робочий простір

Складно зосередитися, коли за вашою спиною стоїть чоловік і до того ж, без сорому обговорює якусь нісенітницю? Попросіть людей вести бесіди біля свого робочого місця. Навряд чи вони будуть сперечатися з вами.

#6 Всі робочі інструменти завжди повинні бути під рукою

Всі потрібні вам для роботи речі тримайте на видному місці. Пошук блокнота, ручки, смартфону, наприклад, дуже відволікають від робочого процесу.

#7 Демонструйте свою зайнятість

Користуйтеся в коворкінгу навушниками. Це і буде вашим індикатором зайнятості для інших людей ;)

#8 Підключайте людей в свій проект

Попросіть людей навколо себе дати вам слушну пораду щодо вашого проекту в обмін на свою допомогу. Повірте, дізнатися думку сторонньої людини про ваш проект, статтю чи продукт буває дуже корисно.

#9 Втомились? Відійдіть від комп’ютера!

Якщо ви втомилися і розумієте, що без відпочинку вам не обійтися, відразу ж встаньте зі стільця і ​​йдіть на вулицю. Хоча б півгодини бажано провести поза робочим місцем і подалі від монітора. І тим більше не відкривайте соц.мережі. Краще книгу почитайте або дозвольте собі чогось смачненького.