Dijital Pazarlama Sertifika Programı Katılımcıları Bekliyor!

Baturay Elönü (Sosyal Medya Kampüsü Eğitiminden)

2014 yılında kurulmasına rağmen çok kısa bir sürede sektör içindeki bilinirliğini ve saygınlığını artırmış olan Sosyal Medya Kampüsü tarafından düzenlenen Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı’nın 9. dönemi yaklaşıyor. Daha önce 4’ü 2015 yılının farklı aylarında düzenlenmiş olan eğitim programları sayesinde çok sayıda katılımcının birebir tecrübe kazanmasını ve sektörel anlamda kendini geliştirmesini sağlamış olan bu eğitimlerin sıradaki programı ise 18 Mart 2017 tarihi itibarıyla başlayacak. Toplamda 6 hafta sürecek şekilde hazırlanmış program içinde katılımcılar dijital medya eğitimi konusunda sektörün profesyonellerinden ve uzman isimlerden bilgi alma fırsatını yakalayabilecek. 6 hafta boyunca hafta sonu cumartesi ve pazar günleri 10 ile 17 saatleri arasında yapılması hedeflenen bu eğitimler İstanbul Levent’te bulunan Park Dedeman Otel’de gerçekleşecek. Hafta sonu programının yanı sıra katılımcıların hafta içinde düzenlenmekte olan interaktif eğitimlere katılması da mümkün olabilecek. Bir kez sertifika programlarına eğitime katılmış olan kişilerin ilerleyen dönemlerde düzenlenmesi planlanan eğitimlere katılması da mümkün olacaktır.

Sertifika Programının Fiyatları Ne Kadar?

Katılımcıların sertifika programı boyunca karşılaşacakları, sadece düzenli eğitim programları ve uzman isimler tarafından verilen konuşmalar olmayacak. Bunun dışında her bir katılımcının Sosyal Medya Kampüsü tarafından takip edilmesi, gelişimlerinin gözlenmesi ve eksik yanlarının düzeltilmesi konusunda onlara rehberlik edilmesi de mümkün olabilecek. Özellikle katılımcıların eğitimlerin ardından sahip olacağı iş fırsatlarına bakıldığında eğitimleri için ödenecek olan ücretlerin çok daha kapsamlı bir faydası olacağına dikkat etmek gerekmektedir.

Kullanıcılar dijital medya eğitimi sertifika programı için toplamda 3000 TL ödeyecek. 18 Mart’ta başlayacak olan programa katılmaya şimdiden kararını vermiş olanlar veya çok daha uygun fiyatlarla katılmak isteyenleri için ise 2500 TL değerinde bir rakam belirlenmiş. Yapıkredi, Garanti, İş ve QNB Finans Bankalarının kredi kartlarına 9 taksit yapılabilen bu fiyatlarla katılımcılar rahatlıkla kendilerini geliştirme fırsatını bulabilecekler. Sosyal Medya Kampüsü tarafından şirketlere özel olmak kaydıyla iki kişilik katılımlar için de fiyatların 6000 TL yerine 4000 TL olacağına karar verilmiş.

Eğitimleri Kimler Veriyor?

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Uzmanlığı Sertifika Programı başlığı altında verilen eğitimlerin tamamı alanında uzman isimler tarafından verilmektedir. 9. dönem için dijital medya eğitimi verecek kişiler de belli oldu. Turkcell Müşteri Hizmetleri Grup Başkanı Doğuş Kuran, ticimaX’ten Cenk Çiğdemli, CEOtudent’tan Yağmur Avvurur ve Scorp Inc.’ten Batuhan Uğrasız’ın ana konuşmacı olarak katılacağı eğitim programı aynı zamanda çok sayıda usta ismi de programında barındırıyor. Sosyal medya alanındaki başarılı çalışmalarını katılımcılarla paylaşacak isimler arasında Batesmotelpro, Haydar Özkömürcü, Figen Karasu, Emel Kuru, Gökhan Reisoğlu, Utkan Başar, Kaan Gülten de bulunuyor. Böylesine bir fırsatı kaçırmak istemeyenlerin Sosyal Medya Kampüsü aracılığı ile online kayıt işlemini yapması gerekiyor.

Eğitime katılmak ve detaylarını öğrenmek için sosyal medya kampüsü’nün sitesini ziyaret edin: http://sosyalmedyakampusu.com/