Mass Effect Andromeda Full indir CPY Torrent + Tek Link

Mass Effect Andromeda Full indir CPY Torrent + Tek Link PC

Yılın beklenen oyunu CPY grubu tarafından çıktığı gibi kırıldı ve biz oyun severlerin crack atarak oynayabilmesine imkan tanındı. Oyun serinin 4. oyunu olmakla birlikte hikaye olarak çok geniş bir dünyayı incelemektedir. Oyunda yeni bir galaksi ve yeni birçok karakter hikayeye katılıyor. Oyun ülkemizde olduğu gibi tüm dünyada merakla beklenmekteydi. Özellikle E3 konferansında oyun çok büyük ilgi toplamıştı , çıkış tarihi 2016 olarak belirtilmişti ama tüm oyun severler 2017 ye sarkacağını da biliyordu.

Oyunun FROSTBITE oyun motorunu kullandığını belirtelim ayrıca yapımcı firmasının da BioWare Corp olduğunu belirtelim tabi dağıtıcı da Electronic Arts firması ve oyun Origin üzeirnden satılıyor tabi bizde bedava orası ayrı ^^. Yani yapımcı aynı ve oyun motoru değişmiş. Malumunuz frostbite engine ile Fifa 17, Need For Speed gibi oyunlar da yapıldı ve ne kadar güzel işler çıktığı ortada.

Mass Effect Andromeda Full indir CPY

Yeni Dünya Yeni Umutlar

Dünya hızla yok olurken yeni bir galaksi aramak için tüm çalışmalar hızla devam etmektedir. En yakın galaksi 600 yıllık bir uzaklıktadır ancak bilim bu galaksiye ulaşmak istemektedir. Ulaşıldığında karşılaşılan durum ise bekleneni mekan olarak verse de mekanın sahipleri hiç de hesaba katılmamıştı. Her zaman başka gezegenlere seyehat hayali kurulur ama asla o gezegenlerin sahiplerinin olabileceği düşünülmez…

Muhteşem bir oynanış harika grafikler

RPG oyunlarında oynanış çok önemlidir, zira sizi oyunda tututan oynanış ve hikayedir. Zaten Mass Effect Andromeda hikaye bakımından yeterince isteneni veriyor. Oynanış olarak da günümüzün teknolojisini çok güzel kullanan oyun Kombat anlarında sanki bizi oyuna misafir olarak ağırlıyor gibi gerçekçilik hissini işliyor. Grafikler aslında çok fazla önemli değil yüzüne bakılır olsa yeterli ancak oyun bu konuda çağ atlamış muhteşem bir gerçekçilik ile ön plana çıkan oyunun grafikleri eleştiriye yer bırakmayacak kadar güzel.

Mass Effect Andromeda Full indir CPY Torrent

Mass Effect Andromeda İnceleme

Genel olarak oyunun incelemesinde herkes grafikler ve oynanış bakımından kusursuza yakın olduğu konusunda hem fikir ancak oyunun hikayesi bir kesim tarafından beğenilmiyor. Hikaye sığ diyenler de var bağlantısı önceki oyunlar ile iyi değil diyenler de var ancak şahsi görüşüm böyle bir oyunun hikayesinin biraz daha bağımsıza yakın olmasının gerekliliğidir çünkü bir seride bağlantı çok fazla olunca oyuncu sadece grafikler değişmiş ilk oyuna devam ediyor hissi yaşıyor. Ancak bu oyunda tanıdığınız bildiğiniz ortam olsa da oyun çok daha güzel geliyor ve oynatıyor kendini. Ayrıca ben hikayenin kesinlikle sığ olduğunu düşünmüyorum çünkü adamlar multiplayer kısmını bile hikaye ile bağdaşlaştırmışlar yani hikayeye verdikleri önem ortada.

Mass Effect Andromeda Full indir
Mass Effect Andromeda

Mass Effect Andromeda Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri

İşlemci: Intel Core i5 3570 veya AMD FX-6350

RAM: 8 GB ve üzeri

Grafik Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB, AMD Radeon 7850 2GB

Boş Alan: En az 55 GB boş alan

DirectX: DirectX 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7ve üzeri

İşlemci: Intel Core i7–4790 veya AMD FX-8350

RAM: 16 GB

Grafik Kartı: NVIDIA GTX 1060 3GB, AMD RX 480 4GB

Boş Alan: En az 55 GB boş alan

DirectX : DirectX 11

Not: Oyunu satın almadan ya da indirmeden önce ekran kartınızın DirectX sürümünü öğrenin eğer 11 değilse boşuna indirmeyin çünkü boyutu çok büyük ve bilgisayarınızda çalışmayacak demektir.

Oyun Nasıl Kurulur?

İlk olarak DaemonTools tarzı bir sanal disk programı ile ISO dosyasını çalıştırın ve Setup ile kurun. Ardından Crack klasöründekileri oyunun kurulu olduğu dizine atın. Eğer oyunu RePack olarak paylaştığımız hali ile indirdiyseniz sadece winrar dosyasını klasöre çıkartıp setup ile kurmanız yetecektir crack otomatik yapacaktır.

Mass Effect Andromeda Oynanış Videosu (PC)

Oyunu anlat anlat bitiremedik o halde bunu bir de görsel içeriklerle destekleyelim. Buyrun bilgisayardaki oynanış videosunu izleyin ve oyun hakkında daha net kararlar verin bence beğeneceksiniz ama yine de izleyin 🙂

Bu arada oyunun kurulumunda sorun yaşarsanız bize belirtmeyi kesinlikle unutmayın her hatanın bir çözümü illaki vardır bir şekilde çözülür. Oyun şuan sadece torrent olarak eklidir RePack sürümler hazır olunca onları da ekleyeceğiz aşağıya da not düşeceğiz.

Mass Effect Andromeda Full indir CPY Torrent + Tek Link
cCc Dosya Bilgisi cCc
Boyut:47GB
Biçim/Sıkıştırma: RAR
Lisans: Full
Rar Şifresi/Password: www.indirxl.com
cCc İndirme Linkleri cCc
<=== İndir(Download) ===>

Mass Effect Andromeda Full Torrent CPY
<=== Alternatif 1(Mirror 1) ===>
Mass Effect Andromeda Full Torrent CPY
(not: Arkadaşlar Repack çıkınca eklenecektir)
Like what you read? Give İndirXL a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.