Rogue One Bir Star Wars Hikayesi indir 1080p izle

Rogue One Bir Star Wars Hikayesi indir 1080p izle Türkçe Dublaj

Rogue One: A Star Wars Story türkçe dublaj ve 1080p kalitede izleyebileceğiniz bu film 2016 yapımı bilim kurgu aksiyon ve macera türlerinin hepsine giren harika bir yapım olan Star Wars serisinin 8. filmidir. Aslında film sanki serinin 8.filmi değil de bağımsız bir film gibi kendini gösteriyor. Ancak filmdeki hikayeye hakim olmak için en azından Yıldız Savaşları serisi hakkında bilginizin olmasını önermekteyim.

Film belki de geçtiğimiz sene çıkan en popüler filmlerdendi izleyici kitlesi zaten bu filmi beklerken daha seriyle ilkkez tanışan insanlar da bu filmi indirip izleyerek seriye adım attılar. Hatta ben seriyi izlememiş birisi olarak kesinlikle sıfırdan tüm seriyi izleme kararı aldım.

Rogue One Bir Star Wars Hikayesi

Kısaca Rogue One Bir Star Wars Hikayesi konusu

Jyn Erso ile birlikte onunla aynı yoldan gitmeyi seçen insanlar o güne kadar imkansız olarak tabir edilen hatta seriyi izleyenlerin dahi imkansız olduğunu düşündüğü Ölüm yıldızı planlarının çalınması için birleşirler. Amaçları bu planları çalmak ve katliam için kullanılacak olan yeni ve çok etkili kitle imha silahının yapımını durdurmaya çalışmaktır. Ancak sadece bir avuç insandan ibaret olan bu kişilere büyük bir yardım gereklidir. Bu yardımı diğer insanlar ile işbirliği yaparak bulan Jyn Erso bakalım bu silahın yapımını nasıl durduracak. Seriye bambaşka bir bakış açısı getiren film kesinlikle izlenmesi gereken filmler arasında kendine yer buluyor.

Rogue One Bir Star Wars Hikayesi izle
Rogue One Bir Star Wars Hikayesi indir

Rogue One Bir Star Wars Hikayesi Fragman

Rogue One Bir Star Wars Hikayesi indir 1080p izle
cCc Dosya Bilgisi cCc
Boyut:2.45GB
Biçim/Sıkıştırma: RAR
Lisans: Full
Rar Şifresi/Password: www.indirxl.com
cCc İndirme Linkleri cCc
<=== İndir(Download) ===>

Rogue One Bir Star Wars Hikayesi 1080p
<=== Alternatif 1(Mirror 1) ===>
Rogue One Bir Star Wars Hikayesi 1080p
<=== Alternatif 2(Mirror 2) ===>
Rogue One Bir Star Wars Hikayesi 1080p
Like what you read? Give İndirXL a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.