Instagram Saved Photos ve Canlı Yayın Özelliği

Instagram’ın yeni gelen özelliklerinden biri olan Saved Photos kullanıcıların oldukça işine yarayacak yeniliklerden biri. Bu özellik sayesinde artık Instagram’da dolaşırken beğendiğimiz fotoğrafları kaydetmemiz mümkün olacak.

Bu kayıt işlemini yapmakta oldukça basit. Bunun için beğendiğimiz fotoğrafın sol alt kısmında bulunan “Saved Photos” ikonuna tıklamamız yeterli olacak. Kaydettiğimiz bu fotoğrafları görmek için kendi profilimizde bulunan “Saved Photos” kısmına gitmemiz gerekiyor.

Bir diğer yenilikte canlı yayın özelliği. Aslında çok önceden duyurulmasına rağmen kullanıma açılmayan bu özellik artık erişilebilir durumda. Bu özellik ile canlı yayın yapabilir veya yapılan canlı yayınlara yorum veya beğeni gönderebilirsiniz. Canlı yayın süresi şuan için 1 saat olarak belirlenmiş durumda.

Bakalım canlı yayın özelliği Instagram takipçi arttırma konusunda etkili olacak mı? Instagram kullanıcıları etkili olacağı yönünde hem fikir. Instagram takipçi satın almak dışında en etkili yöntemlerden biri olarak gözüküyor.

https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-saved-photos-ve-canli-yayin-ozelligi/