Instagram’a Dev Bir Güncelleme Geliyor

En çok güncelleme alan uygulamalardan biri ne derseniz herkesin cevabı Instagram olacaktır. Durum böyleyken Instagram yine bizleri şaşırtmadı.

Instagram’a dev bir güncelleme geliyor. Bu güncelleme ile birlikte birçok yeni özellik Instagram kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Bu özellikler nelermiş bir inceleyelim.

İlk yenilik Instagram yorumlarının artık herkes tarafından kontrol edilebilir hale gelmesi. Önceden sadece belli bir kitle için açılan bu özellik güncellemeyle beraber tüm Instagram kullanıcılarına sunulacak. Bu özellik ile paylaşımlarınızı yorumlara kapatabileceksiniz.

Bir diğer yenilik ise yorum beğeni özelliği. Artık aynı Facebook’da ki sistem gibi kullanıcı yorumlarının beğenebileceksiniz. Bu özelliğin biraz daha geliştirilerek yorum beğeni ifadeleri eklenmesi de gelecek güncellemeler de bekleniyor.

Yorum kısmına bu güncellemede biraz daha ağırlık veren Instagram anında yorum yanıtlama özelliğini de getiriyor. Yani yorumların altında artık yanıtla sekmesi bulunacak.

Gizli hesaplarla ilgili de ufak düzenlemeler yapılmış durumda. Buna göre artık gizli hesaptakiler bir takipçisini takipten çıkarmak istediğinde bu karşı tarafa bildirim olarak gitmeyecek. Daha önceden bildirim olarak karşı tarafa iletiliyordu.

Son olarak da psikoloji desteği sistemi geliyor. Yani artık psikolojisinin bozuk olduğunu düşündüğünüz kullanıcıları anonim bir şekilde Instagram’a bildirebileceksiniz.

Tüm bu yeni güncellemelere kullanıcıların ne tepki vereceği merak konusu.

https://instagramtakipcisatinal.com/instagram-guncellemesi-duyuruldu-iste-tum-ozellikler/