Çocuğunuz için doğru telefon seçimi

On elma olduğunu hesabınıza göz önüne aldığımızda piyasada mobil cihazlar çok sayıda vardır, bir milyon Android ürün ve pencereler cihazların bir düzine, kararını iphone, doygun olan pazar büyük bir understatement olacağını söylemek herhangi bir ebeveyn sert biri olabilir.

Bu söz konusu olduğunda herhangi bir endişe ebeveyn yardımcı olacak koşulları Ancak birkaç çift. Herhangi bir anne ya da baba olmazdı 1st şey üst kontrolü için seçenekler olacaktır. Başka kesinlikle çocuğun GPS alanını bilmek ebeveyn izin verecektir seçenek olabilir. arama koşulları sınırsızdır. Android ürünler ana kumanda ile gelmez iken ebeveyn kontrolü, onlar teknik bilginin bir kısmını gerektirir beri birimi, yine de yükleme işlemi bazı kullanıcılar için zor olabilir elde aşağıdaki monte edilebilir.

Apple iPhone’lar alternatif-yerleşik olan (hatta Viber izleme dahil) ebeveyn kontrol seçenekleri önceden yüklü olarak gelmektedir. o kendi özel cihazlar ile birincil işletim sistemleri hakkında pek anlamıyorum kişilere gelince bu tür ek olarak yeterli olmak kadar sona erecek. mobil cihaz izleme programları var gerçeği apps Takip bugünlerde modern dünyada gerçekten bir garip değildir. Ve o ben telefon ve Android cihazlar iki destek hem bu uygulamaları öğrenmek için mutluluk duyarız.

Çocuğunuza uygulama MSPY kurmak istenirse, bu nedenle i telefon ve Android cihazlar seçmek gerekmez. Bu pencereler hücresel cihazlar izleme uygulamalarının türlü bu tür desteği yok olduğunu belirtmek de önemlidir. Alt satırda onun görünen bir görünüm cihazı tercih ediyor ya da bir performans inek olacak, sen bunu yaparken yoluyla, çocuğunuz için bir hücresel cihaz üzerinde karar olduğunu anlamak gerekir, hemen hemen tüm güvenlik yönlerini anlamak gerekir Bu ile geliyor kez.