oguzhan dere
May 12, 2018 · 2 min read

1- Smart iptv uygulaması Android işletim sistemine sahip televizyonlarda çalışmaktadır. (Samsung, LG, Sony,Fire Stick ve Diğer Android TV) Uygulama Google Play Store uygulama mağazasından indirilebilmektedir.
2- Smart iptv uygulamasının 7 günlük deneme süresi mevcuttur. 7 gün süre sonunda uygulamayı kullanmak istiyorsanız 5.49 EUR tek seferlik ödeme yapmanız gerekmektedir.
3- Smart iptv uygulamasının resmi sitesi siptv.eu adresidir. Uygulama hakkında son duyuruları, detaylı bilgileri ve en önemlisi kurulum işlemleri bu site üzerinden gerçekleştirilmektedir.
4- Smart iptv uygulamasına iptv kanal listesini link ile veya dosya (m3u) ile yükleyebilirsiniz. Link ile yapılan kurulumlar otomatik güncelleme alır. Dosya ile kurulumlarda otomatik güncelleme mümkün değildir. Otomatik güncelleme iptv sunucusuna yeni bir kanal eklendiğinde, bu kanalın otomatik olarak Televizyonunuza yüklenmesini kanalın uygulama üzerinde listelenmesini sağlar.
5- Smart iptv uygulamasına 10 adet farklı link veya dosya ile kurulum yapabilirsiniz. Şöyleki; 10 farklı iptv satıcısından iptv hizmeti aldınız diyelim. 10 tanesinide uygulamaya yükleyebilir, 10 farklı iptv hesabınız arasında da eş zamanlı istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz.
6- Smart iptv uygulaması üzerinde günümüzde hali hazırda olan tüm video formatlarındaki (720 x 576i, 720 x 480i, 1280 x 720p 1920 x 1080i, 1920 x 1080p, 4K x 2K) canlı televizyon ve vod yayınlarını izleyebilirsiniz.
7- Smart iptv uygulaması zaman zaman güncellenebilmektedir. Bu güncellemeler sonrası uygulamalarda hatalar ve çalışma bozuklukları meydana gelebilmektedir. Böylesi bir durumda uygulamayı televizyonunuzdan kaldırıp yeniden kurmanız önerilmektedir.
8- Smart iptv uygulaması üzerinden yayınları izliyorsanız Televizyonun internet bağlantısını kablolu bir şekilde yapmanız önerilmektedir. Televizyonların wifi sinyali ile internet çekim gücü bilgisayar veya akıllı telefona göre daha zayıftır. TV ile internet modemi arasında yapılan kablolu internet bağlantısı her zaman daha sağlıklıdır.
9- Smart iptv uygulama ekranında "Server (URL) connection timeout", "Check playlist URL" ve "No playlist uploaded" gibi hata / uyarı mesajlarını görüyorsanız, kurulum işlemini tekrar yapınız veya kurulum işlemini doğru yaptığınızdan emin olunuz. Kurulum işlemi sonunda TV’nizi 1 dakika boyunca kapalı konuma getiriniz. TV’niz kapatıldığında önbelleği temizlenecektir. Aynı kapatma işlemini TV’niz ile birlikte eş zamanlı olarak internet modemi içinde uygulamanız önerilmektedir.

Kendi televizyonunuzda smart iptv uygulaması üzerinde iptv yayınları (spor,sinema,belgesel kanalları vb.) izlemek için profesyonel iptv satış sitesi Joymaxiptv adlı iptv firmasını tercih edebilirsiniz. Joymaxiptv firmasının kullandığı iptv yayın serverları ve kullandığı yazılım smart iptv uygulaması ile %100 uyumlu stabil ve hızlı çalışmaktadır. Joymaxiptv web sitesini ziyaret etmek için tıklayınız https://www.joymaxiptv.com