معرفی رستوران های ایرانی در استانبول

معرفی رستوران های ایرانی در استانبول

تجربه غذاهای ایرانی در خارج از کشور بعد از یک مدت طولانی، بسیار دلپذیر خواهد بود. در بین کشورهایی که در بین ایرانیان طرفدار زیادی دارد میتوانیم به ترکیه و شهر معروف آن استانبول اشاره داشته باشیم. با نت تورز همراه باشید تا چند مورد از رستوران های ایرانی را در استانبول به شما معرفی نمائیم تا بتوانید لحظات خوبی را در تور استانبول تجربه نمائید.

رستوران آسمان در استانبول

در استانبول و محله فاتح رستورانی وجود دارد که اگر در شهر غریب هوس نوش جان نمودن یک غذای ایرانی را داشتید، گزینه بسیار مناسبی می باشد. در این رستوران وعده ناهار و شام با قیمت متوسط در ساعت 12 ظهر تا 9 شب ارائه میشود.

رستوران نایب در استانبول

رستوران ایرانی نایب در استانبول درمحله فاتح قرار دارد و ظرفیت 120 نفر را برای پذیرایی دارد. محیطی شیک و دنج که میتوان طعم لذیذ غذای ایرانی را چشید. این رستوران وعده صبحانه و شام را در ساعت 9 صبح تا 12 شب ارائه میدهد.

رستوران شیراز در استانبول

رستوران شیراز در استانبول یک رستورانی است که محل آرام و دوستانه ای را برای مشتریان فراهم می آورد که غذاهای ایرانی را میتوانید سرو نمائید. این رستوران در خیابان علی صراف قرار گرفته است و وعده نهار و شام را در ساعات 3 ظهر تا 12 شب به مشتریان عرضه میکند.

رستوران ریحون در استانبول

وقتی وارد رستوران ریحون در استانبول می شوید یک طراحی و دکوراسیون ایرانی و تقریبا سنتی چشم شما را نوازش میدهد. قسمت جالب این رستوران، وجود عکس های زیبای ایران است که هر کدام خاطره جالبی را در ذهن یکایک ما ثبت نموده اند. این رستوران، غذاهای ایرانی حلال و آسیای میانه را به مشتریان خود عرضه میکند و همچنین امکان تهیه غذای بیرون بر در این رستوران وجود دارد. رستوران ریحون در استانبول در خیابان ینی کارسی قرار گرفته است و وعده نهار و شام را در ساعات 12 ظهر تا 11 شب به مشتریان خود ارائه میکند.

رستوران شهرزاد در استانبول

یک محیط صمیمی و دوستانه در قلب استانبول می باشد که غذاهای متفاوت ایرانی را ارائه میدهد و میتوان طعم کوبیده ایرانی را در استانبول به راحتی چشید. این رستوران در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 9 صبح تا 12 شب و روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 12 شب در خیابان تقسیم آماده پذیرایی از مشتریان می باشد.

از دیگر رستوران ها و کافه های ایرانی در استانبول میتوانیم به رستوران خراسانی در منطقه دیوان یولو، کافه رستوران آمد روس، رستوران یاکا بالک، کافه رستوران آنتا، رستوران مطبح اوتومان پالاس کویزین، تریا رستوران الگانس، کافه زعفران واقع در منطقه کادیکوی و کافه میسا در خیابان ساکیز گولو اشاره داشته باشیم.

برای اطلاع داشتن از قیمت تور استانبول، تور استانبول ارزان، تور استانبول لحظه آخری و تور استانبول بهار 96 لطفا به نت تورز مراجعه نمائید.

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.