Бурштиновий лев

Познайомились на «Tinder». Зустрілись і пішли гуляти вздовж моря. Від нього не відчувалось бажання, а тільки звичайний інтерес людини людиною. До кінця не розуміла чи це побачення, чи зустріч. Відразу озвучила що маю чоловіка і вільні відносини. Не дивлячись на недосконале знання мови, ми не замовкали. Цезар, любить світ, людей, подорожі, відчуває потребу підтримувати, оберігати і допомагати іншим. Щедрий, доволі багатий та до грошей відноситься дуже просто.

До кінця не розуміла чи це побачення, чи зустріч друзів

Потім була пауза у спілкуванні, він не писав, я не шукала приводів. Кожен має своє життя. Коли їхала в те місто вдруге, сумнівалась, але все ж написала йому. Відреагував з ентузіазмом. Гуляли містом, сходили до ресторану, Цезар подарував мені великий бурштин на щастя, але весь час було відчуття просто зустрічі двох приятелів. Це було цікаво. Так, між іншим, під час розмови він став гладити мої груди, вивчати тіло. Я напружилась бо незвично розпочинати секс без вступного флірту. Та зрешта віддалась потоку. Тіло вже саме захопилось процесом і відключило голову. Цезар має гарний пеніс, великий, пропорційний до його зросту. І міцні великі руки. Було пристрасно і ніжно, жорстко і м’яко. Він поводився як великий лінивий лев. Цезар лежав, а мене намагався тримати завжди зверху. Це було незвично, я завжди віддавалась, а тут необхідно було самій проявляти активність. В той же час він керував мною. Я була зверху, та володів він мною, а не я ним.

Я була зверху, та володів він мною, а не я ним.

Сперма смачна, я насолоджувалась цим смаком. Це був безперестанний секс який тривав весь вечір і пів ночі з короткими перервами. Його пеніс майже ввесь час був ерогований. Цей мужчина практикував тантричний секс. За весь час випустив сперму тільки два рази: перший і останній. Незвично бачити як чоловік кінчає, а презерватив пустий.

Спогади затерлися, і тільки спалахами в пам’яті вспливають певні кадри мов з фільму.

Він сидить на дивані, я зверху, його пальці в мені. Від сили відчуттів я вигинаюсь назад впираючись в журнальний столик позаду, і ледь не скидую його.

Ми в спальні, він лежить я на ньому. Він дивиться у дзеркало позаду мене, я теж бачу себе ззаді, і це гарно. А коли відчуття стають дуже сильні, я відключаю зір, слух і голосно стогну.

«Ти прийшла, бо мене потребувала. Я дам енергію, яка тобі необхідна»

Я звучала, кінчала, насолоджувалась. Вже засинаючи він пробурмутів: «ти прийшла, бо мене потребувала. Я дам енергію, яка тобі необхідна»

А вночі крізь сон відчувала, як він обіймає мене, торкається і горнеться до мого тіла.

Зранку почула його розмову по телефону в якій він обговорював нашу ніч: «вона у мене. Ммм.. Заєбісто масакра» (з польської, це щось типу «Офігенна», «Вибух голови»).

За сніданком, Цезар раптом запросив колегу до нас на сніданок. А це мені вже ох як не сподобалось. Було відчуття, що мене немов голу виставлятимуть на огляд в центрі міста. Я підірвалась і пішла з дому. Пішла до моря, поплакала, посміялась. Він подзвонив, що гості вже пішли. Коли повернулась, то вже відчула в ньому знайомого, а не коханця. Втомленого, виснаженого і зануреного в себе. Тому знову втекла і вже не поверталась. Наступного разу буду вчитись вчасно ставити крапки. Іноді треба першій попрощатись.

Гуляла містом злилась на нього, на себе, а потім стало смішно і приємно. Я ж все ж «заєбіста, масакра». Між ногами було тепла приємна втома, тіло розслаблене і задоволене, а в кишені живий бурштин який має приносити мені удачу. То чого сердитись. Пригода з хорошою людиною.