Замітки подорожуючої. Свінг-клуб по польськи

Минув майже рік як ми відвідали свінг-клуб в Аліканте. В цей вечір ми планували пригоду вже в новій країні — Польщі. Що нас чекає? Які люди? Яка атмосфера? Доки їхали, хвилювання зсередини затиснуло мене в тугий вузол. Дерек виглядав спокійним, як завжди. Довго петляли. Клуб знаходиться в кількох кілометрах від Гданську. В полі, маленьке міні селище розпусти. Щоб знайти, треба добряче намучитись із навігатором.

Прийшли, перевдягнулись і попрямували в епіцентр подій — До бару. Біля стійки сиділо кілька дуже симпатичних чоловіків в одних трусах. Я аж захлинулась захватом. Які підтягнуті гарні тіла. По м’язистих плечах, руках розбігались закручені татуювання. Від побаченого ще більше розхвилювалась. Тому глибоко зітхнула і голосно сказала:

- Так, ми тут вперше. Я хвилююсь, тому налийте мені і розкажіть, що тут до чого.

На слові «вперше» два м`язисті хлопаки оживились.

фотограф — Sara Stima

Приємна дівчина з розкішним б`юстом у прозорій білизні провела нас залами, паралельно легко фліртуючи і жартуючи. Татуйовані хлопці теж пішли з нами. Я фізично відчувала, як їх погляди обпікають мою оголену попу (щоб зайти в клуб необхідно роздягнутись до білизни).

Алкоголь і приязна обстановка потроху знімала ніяковість. Саме тут я відмітила, що в свінгер-клубах дуже позитивна атмосфера. Люди відкриті, усміхнені. Персонал і відвідувачі спілкуються невимушено, як давні друзі. І взагалі в місцях де панує секс, атмосфера дуже тепла. Здається, що вся можлива агресія десь там, в іншому світі. Тут є тільки любов і турбота.

Після невеликої розмови, татуйовані красені покликали скупатись у джакузі. Легке хвилювання. Йду. Дерек залишився в барі.

Занурились в теплу воду. Говоримо далі. Про секс. Як вий він в сім`ї, і чому ми приходимо до клубу. Яцик вже 6 років як одружений. Любить секс, дуже. Назвав себе сексоголіком. В клубі є постійним клієнтом. Приходив із дружиною, вона вагітна, тому сьогодні з другом — Тимеком.

Тимек в клубі вперше. Дружина не знає. Але з часом він сподівається, і її залучити до свінгерства.

Хлопці цікавились моїми відносинами з чоловіком. Розказала. Було незвично відповідати на пряме питання: «Ти любиш секс?» Внутрішня «чемна» дівчинка розгубилась і замовкла. Тут можна бути відвертою, в першу чергу перед собою. Тому:

- Так! Я люблю секс!

Під час розмови наші тіла стали переплітатись під водою. Розмова швидко вщухла. Тимек пестив ноги, живіт, сідниці.. Від насолоди вигнула спину і відчула, що ззаді мої плечі обгорнув Яцик. Лежала в невагомості води відчуваючи тепло двох чоловічих тіл. Крізь морок збудження почула охрипший голос Яцика: «йдемо до кімнати»

В клубі цілий лабіринт з маленьких кімнаток. Кожна зі своєю родзинкою. Великі матраси, дзеркала, віконця і майже ніде немає дверей. Та якщо ви не хочете відвідувачів, можна поставити спеціальну табличку. Ніхто не турбуватиме. В коридорах великі стоси одноразових простирадл, серветок і презервативів. Після себе треба акуратно прибрати, за цим слідкував Яцик, старожил.

Ми впали на ліжко маленької кімнатки, і понеслось. Я була вже розігрітою від джакузі, ситуації, місця. Тимек майже одразу потягнувся рукою до піхви. Тіло відреагувало. Підказала як рухати пальцями, і за хвилину вибухнула першим оргазмом. Коли стала повертатись до тями, почула повен захвату голос Тимека. Це була його фантазія з 16 років. Він мріяв зробити сквірт. І тут — я. Постійно повторював: «Не може бути. Як пощастило! Я її знайшов!» Всю ніч він дивився на мене з захватом і сквіртив, сквіртив. Ніби дитина котра знайшла під ялинкою подарунок своєї мрії. В кінці вечору, ноги вже просто не тримали. Хлопці обнімали і відпоювали водою.

Яцик, як справжній товариш, віддав Тимеку першу роль. Підтримував мене, пестив але не домінував. Кінчити собі дозволив тільки в самому кінці ночі.

Коли ми закінчили в тій кімнатці. Я напилась Тимекової сперми, і разів зо 6 кінчила сквіртом. Повлягались і продовжили говорити. Про наші фантазії, про секс, про насолоду. Тимек розказав, як все життя мріяв викликати у дружини сквірт і не вдавалось. Тільки одного разу вийшло з іншою, всього один раз. Він перечитав купу літератури, передивився фільми і тільки зараз отримав те, чого прагнув. А прагнув він побачити щирий оргазм. Сквірт неможливо симулювати.

Я ніжилась в обіймах, слухала потік відвертості і теж відкрилась. Поділилась своєю найглибшою фантазією — БДСМ. Домовились, що цієї ночі спробуємо. А поки треба вийти до бару і трохи перепочити.

Там мене чекав чоловік. В очах бісики і питання: «сподобалось?» Замість відповіді обняла і засміялась. Відвела до тієї кімнати, пошепотіла на вухо свої враження від сексу. Завівся до краю. Ввійшов в мене, але не кінчив. Ніч буде довга…

Цікаво спостерігати за поведінкою чоловіків у свінгерському клубі. Я одна, а їх троє: Дерек, Яцик і Тимек. Легка напруга між хлопцями. Сідаємо за один столик. Я спираюсь на груди Дерека, глажу ногу Тимека і усміхаюсь Яцику. Супротив і змагання між чоловіками спадає. Розмова стає легкою. Настільки, що вони починають тему доріг і автомобілів. Після перекусу, ідемо гуляти лабіринтами клубу. В якийсь момент я відстала на кілька метрів. Дивлюсь на спини своїх захопившихся розмовою коханців. Раптом мене обнімає ззаді невідомий мужчина і запрошує з собою. Всередині сміються бісики. Йду з ним. Згодом Дерек розказав, як розгубився Тимек, коли обернувся, а мене нема.

Матвій — мужчина з досвідом, підтягнутим тілом і великим пенісом незвичної форми. Вигнутий гачком вниз. Власник. Одразу відвів мене в кімнати, куди можна тільки парам. Цілується саме так, як я люблю. Чуттєво, ніжно і пристрасно. Ніяких лишніх рухів язиком, м`яко і проникливо. Після таких поцілунків розумієш — секс буде класний. Знає жіноче тіло, пестощами швидко вирахував мої ерогенні зони. Залилась сквірингом. В кінці ліг на спину і довірив свій пеніс мені. Смакувала його. Ніжно і пристрасно, як і його поцілунки. Напилась сперми

Під час сексу ми були не одні. Молода пара стояла на вході в кімнату і спостерігала. Коли я лежала на спині, а Матвій був у мені, занурилась в очі іншого мужчини. Він теж розпалився і ввійшов у свою симпатичну партнерку. Подвійна насолода.

Коли вийшли в спільний коридор одразу, опинилась в обіймах Дерека. Знайшлась! Сміялась, пестила, обнімала. Мої татуйовані красені вже теж були тут. З діловим виглядом взяли за руку і повели до особливої кімнати — БДСМ

Напівтемрява, велике ліжко зі шкіряними кайданами, різноманітні конструкції для прив`язування, клітка. Низ живота стиснувся від хвилювання і бажання.

Тимек тихим голосом наказав стати на коліна і засунув пеніс мені в рот. Яцик став поруч. Руками пестила їх ноги і сідниці, а губи і язик були зайняті пенісами. Тимек не втримався і знову запустив руку мені в середину. Я так сильно кінчила, що підлога була мокра, а я просто сіла і не могла піднятись від виснаження. Хлопці підхопили і положили на ліжко. Ноги розвели і прив`язали так, що сідниці припіднялись у повітрі, руки теж зв`язали. Я була розіп`ята, розкрита і беззахисна. Тимек засунув пеніс мені в рот, а Яцик ввійшов у піхву. Звивалась в конвульсіях насолоди, паски шкіри впивались у тіло і це було фантастично.

В якийсь момент вони обидвоє стали на коліна і по черзі давали пеніси для мінету. Під час сексу я дуже рідко розтуляю повіки. Настільки поринаю у тактильні відчуття, що зір відключається. Та в цей момент хотілось фотографувати у пам`яті як прекрасну картину. Вигляд двох чоловічих фігур наді мною. Обидвоє ніби витесані скульптури. Татуювання перетікаючи по тілах підкреслювали фактурність м`язів.

Спершу кінчив Яцик, величезною порцією сперми. Збудження, котре виношувалось цілу ніч, було вилите в мене. Я пила-пила, а вона не закінчувалась. А потім повернулась до Тимека і прийняла його оргазм.

Затихли. Хлопці покривали моє тіло легкими поцілунками і поглажуваннями.

З Тимеком і Матвієм обмінялись телефонами, тож далі буде…