Руйнування останньої фортеці. 2

Частина друга

Початок історії тут

Ввечері перед побаченням Володя зателефонував:

-Ти впевнена, що готова до цього? 
- Так.
- Ок. Чи можеш завтра бути в панчохах, туфлях на шпильках і в еротичній білизні? 
- Добре…

Нічого, окрім панчіх, у мене не було. Підготовка до побачення розпочалась із походу по магазинах. Здавалось, що на обличчі великими літерами написано — «ці речі купуються для сексу». Що всі, і продавці, і покупці, знають, куди я збираюсь. Хвилювання змішувалось із збудженням.

Вдома приміряла обновки, ловлячи на собі гарячий погляд Дерека.
- Це все для нього? — сказав він глибоким і трохи глухим голосом.
- Так.
- Іди сюди
, — чоловік взяв мене за стегна і притиснув до свого твердого, мов камінь, фалоса.

Через п’ятнадцять хвилин Дерек вже лежав розслаблений, але все ще з бажанням в очах. Ми не продовжили, треба було залишити сили на завтра.

Прокинулась о 5 ранку. Сну не було. Напруга і хвилювання вирвали з обіймів Морфея. Лежала і спостерігала за собою. У голові клубочились тисячі думок, уривків фраз, картинок із БДСМ-відео, сумнівів, іноді вистрілювали істеричні блискавки. Просто цілий ураган із емоцій. А тіло… з-поміж ніг і до самого верху мене, немов меч, пронизувало бажання. Фізично відчувала гостру насолоду від цієї пульсуючої лінії: від низу живота до кінчиків волосся. Нарешті не витримала і запустила свою руку туди… Оргазм був потужній настільки, що я голосно застогнала.

Володя заїхав за мною. Ми блукали вуличками у пошуках мотелю. Ритмічний гул машини не зміг пригасити нервове піднесення.
-Як ти себе почуваєш? Хвилюєшся? — рівним голосом запитав Володя.
- Так. Дуже, — чесно відповіла я.
- Я розумію. Чи пам’ятаєш стоп-слово?
- Так. «Червоне». Володя, я надішлю своєму чоловікові локацію нашого готелю.
- Звісно, це твоя безпека. Надсилай.

І ось ми в кімнаті, де все відбудеться. Тепер немає гіпотетичного майбутнього. Ми зайшли в основний відрізок часу. Тут і зараз. Від усвідомлення цього у мене затремтіли ноги.

- Йди, прийми душ, — тихо сказав Володя.

У мене одразу виникло внутрішнє обурення: я ж щойно вмилась, одягнулась, нафарбувалась. Що це за прохання? Але це був наказ. Гра почалася.

Після душу я стояла розгублена посеред кімнати, а він дивився на моє тіло, оцінюючи. У номері голосно грав телевізор. Володя мовчки підійшов. Рукою провів по нозі.

- Ти без трусиків. Це добре, — і різко запустив пальці мені у піхву. 
Ноги підігнулись, а м’язи шалено напружились в судомі насолоди. Я повисла на ньому, схопившись за плечі. Майже моментально і бурхливо кінчила. Це був сквіртинг: залила його руку і себе еякулятом. Широко відкритим ротом почала хапати повітря, якого, зовсім не залишилось у легенях.

- Ти маєш подякувати мені, курво. Скажи: дякую, мій пане!
- Дякую, мій пане, 
— не встигла договорити останнє слово, як його пальці знову з шаленою пристрастю почали мене пестити. І другий оргазм накрив потужною хвилею.

Минуло трохи часу, доки мій слух і зір повернулись. У його руках я частково відключилась від реальності.

Гарячий удар по щоці:
- Що ти маєш сказати?
- Дякую, мій пане!
- Ставай на коліна,
 — сказав Володя. — Лижи його!

Я з вдячністю смакувала пеніс. У той момент подумала, невже так швидко все закінчиться? Все ж тільки почалося. Чи зможу знову мати оргазм?

Але на довгі роздуми Володя часу не дав. Він забороняв торкатись руками свого фалоса і наказував, коли я маю його полизувати, а коли брати повністю в рот. Зрештою відсторонився. Взяв презерватив і мовчки дав мені. Я одягла ґумку ротом, тільки трохи допомагаючи собі рукою.

- Тепер встань колінами на диван, курво.

Я виконала наказ і завмерла у безкінечному очікуванні. Який же час відносний. У нашій грі мить була, як вічність.

Перший удар був легкий і майже грайливий. Володя випробовував мою чутливість. Я вигнула спину, підставляючи сідниці. Наступний значно сильніший. І ще один, і знову! Амплітуда та сила ударів зростали. Раптом поміж ударів його пальці опинились у моїй піхві і почали безцеремонно пестити. І знову удар, і знову пестощі. А потім ввійшов у мене. Секс і удари. Суміш болю та задоволення.

Володя відсторонився, сів на стілець широко розставив ноги.

- Іди сюди. Сядь на член, повернись до мене спиною.

Я насадилась на його міцний прутень і присідала так довго і так швидко, що ноги почали відмовляти.

- Зупинись, — сказав Володя. — Тепер облизуй його.

Позаду було дзеркало. Він розглядав мої сідниці під час мінету. Я про це знала. І намагалась якомога спокусливіше вигинати спину.

Володя знову зупинив мене і поклав на ліжко. Закинув ноги собі на плечі, і почав трахати. Під час цього я відчула, що моє волосся за щось зачепилось. Я різко шарпнула головою, бо це відволікало від процесу. Дискомфорт припинився. А згодом побачила на ліжку цілий жмут вирваного волосся. Я навіть не відчула болю.
Володя нарощував амплітуду, але не дозволяв нам кінчити. В якийсь момент він вирішив вийти з піхви і надто різко спробував зайти в анус. Я скрикнула стоп-слово: «червоне»! Володя одразу вийшов і більше не повторював.

- Вставай, йди до мене, — у його руках був червоний нашийник із цупкої тканини. Притримуючи волосся, вдягнув його на мене і змусив стати рачки. Схопив мене за нашийник, повів через всю кімнату. Коліна боляче терлись об жорсткий килим.

Перед нами величезне дзеркало на всю стіну. Я бачу себе у зовсім незвичному образі. Чорні панчохи, прозора білизна, шпильки, скуйовджене волосся, макіяж, розмитий сльозами, розбухлі губи і очі, чорні від збудження. Ця жінка у дзеркалі така нова та незнайома, але така сексуальна…

- Тепер дивись себе і роби мені мінет, — ще один грубий наказ Володі.

Я вже пам`ятала, що торкатись руками його фалоса заборонено. Володя згріб усе моє волосся в кулак і почав глибоко насаджувати мою голову на пеніс.

Раптом він сказав щось дуже несподіване. Це було прохання, не наказ:
- Дозволь сфотографувати.
Я здивовано дивлюсь на Володю.
- Облич не буде видно. Я сфотографую на твій телефон. Ти контролюватимеш процес.

- Дай подумати, — відповіла я.

Володя мовчки чекав. За кілька хвилин я наважилась.

Взяла свій телефон до рук. І раптом мене різко вирвало із потоку збудження. На екрані був пропущений дзвінок від сина. Перша думка: сталося щось серйозне! Я на мить зависла над телефоном. Володя без слів відсторонився і стишив телевізор, який до цього заглушав наші звуки. Коханець так уважно мене зчитував, що одразу все зрозумів. На щастя, я швидко владнала сімейні питання.

Ми знову повернулись до нашої еритичної історії.
Володя зробив кілька кадрів і віддав телефон. Фото вийшли гарні, без облич.

- Вони твої. Якщо захочеш, я буду радий їх теж мати, — сказав він і одразу наказав встати і підійти ближче.

Поставив у центрі кімнати стілець. Повернув мене обличчям до спинки. Просунув руки через отвори спинки і зв’язав їх ззовні. Я була припнута до стільця. Колінами наказав стати на сидіння. Таким чином мої сідниці були повністю відкриті та доступні Володі. Я стояла рачки на стільці, почувалась збуджено та беззахисно. Кілька хвилин напруженого очікування. Його рука погладжувала мої ноги і намоклі губи.

- Це добре, що моя курва така мокра, — сказав Володя і підкріпив слова першим ударом. А потім ще і ще одним. Це був шкіряний пасок.

Удари перемішувались із пестощами. Пальці занурювались всередину, пронизуючи задоволенням, а потім одразу гострий біль від удару. Я звивалась, стогнала, кричала. Стискалась від кожного удару і вигиналась від чергової ласки. Руки обдирали дерев’яні бильця стільця.

Відчула, що його пальці в мені вже не пестять, а розпочинають нове випробовування. Володя розтягував мене все більше і більше. Підкріплюючи ефект ударами. Тепер пасок шмагав не тільки сідниці, але і клітор. Я вже не стояла слухняно на колінах, а випростувала ноги, вигиналась у танці болю та насолоди.

Аж раптом сильно смикнула головою і вдарилась губою об дерев’яну спинку стільця:

- Ааа! — закричала від несподіванки.

Володя моментально зупинився. Обійняв і почав погладжувати вдарену губу.

- Вибач, вибач, — шепотів він.

Біль вщухав, я засміялась.

- Це ж не ти вдарив, а я сама себе.

Відіпнув руки. І тільки зараз побачила червоні лінії на передпліччях. Я так крутила руками, що сильно понатирала шкіру.

Володя поставив мене на коліна і знову дав мені посмакувати його. За кілька хвилин вибухнув соленим оргазмом.

Я злизувала і шепотіла:

- Дякую, мій пане…
- Тепер я хочу побачити, як ти сама себе пестиш.

Трохи збентежена, запустила собі руку поміж ніг і почала гладити клітор. З цим чоловіком не хотілось лукавити. Я не вдавала збудження, не стогнала голосно. Почала мастурбувати, як це роблю зазвичай: тихо погладжуючи клітор. Він стояв наді мною із все ще ерегованим пенісом і дивився. Та мені не вдалось кінчити під пильним поглядом. Володя зрозумів.

- Зупинись, — сказав і розвернув спиною до дзеркала.

Запустив свої вмілі пальці всередину. Гаряча осліплююча хвиля оргазму охопила мене повністю. У цій позі Володя спостерігав у дзеркалі, як з мене витікає еякулят. Ще не встигла вирівняти дихання, як він знову змусив кричати мене від екстазу.

Коли ми завершили, Володя обійняв мене за плечі і поклав на ліжко. Ми лежали, притулившись один до одного, і тихо говорили. Володя відповідав на всі мої навіть дуже прямі запитання рівним голосом. Я була вражена, наскільки людина вивчила себе, свої відчуття, бажання. А разом з тим, як добре він розуміє і поважає інших. Ще ні з ким за такий короткий час не відчувала такої відвертості. Ми обговорювали свої фантазії, причини нашої поведінки в ліжку. Без осуду і зневаги, без ярликів. Ми були такими, як є. Ми зустрілись тут, щоб подарувати і отримати насолоду так, як нам подобається.

-Чому ти не цілуєшся?
- Бо я домінант, а поцілунок - це рівноправність. В сексі цілуватись не можу, в звичайному житті - без проблем. І ще маю пунктик - не можу поцілувати жінку після того, як вона випила мою сперму.

- Мені дуже подобається, що ти з тих жінок, які вміють сквіртити. Як домінанта мене збуджує, що я сам вибираю, коли тобі кінчати, а коли ні.
- Хіба це від жінки залежить, а не від умілих пальців чоловіка?
- Навіть, якщо чоловік достеменно знає, як робити сквіртинг, багато залежить від жінки. Якщо у голові у неї є певні блоки і неприйняття тіла, вона не зможе отримати цей вид оргазму. Адже, коли наближається піковий момент, здається, що ніби ти зараз впісяєшся. Жінки лякаються цього відчуття і затискаються, — сказав Володя. — І взагалі, дуже важливо у ліжко йти без блоків у голові. Тільки так можна отримати справжню насолоду.

- Ти жодного разу не сказала «червоне».
- Як жодного? Одного разу сказала і ти одразу припинив
- Хм. Я не почув, мабуть, по реакції побачив, що тобі боляче.

- Як ти дізнався, що тебе збуджує домінантність?
- Якось під час сексу дав ляпаса партнерці. І мені, і їй сподобалось. Ми продовжили досліджувати цей напрямок. В інтернеті в той час не було стільки інформації, як зараз. Всьому вчився сам.

Я показала Володі вирване пасмо волосся. Він аж сів:
- Пробач мене! Як це я так?

-Ні, це не ти. Це я сама вирвала. Виходить, я собі більше шкоди завдала, аніж ти мені.

Більше всього я боялася не болю. Боялась, що моя фантазія, котра підігрівала все сексуальне життя, буде розбита об гострі кути реальності.

Я так боялась цього побачення. Боялась, що він мене скривдить, що не відчує моїх границь. Не розрахує мої можливості. І даремно.

Бути домінантом — велика відповідальність. Прочитати по прихованих сигналах та навіть передбачити бажання і відчуття підлеглої. Не нашкодити. Відчути межу між болем та задоволенням. Це справжнє мистецтво, котре можна осягнути лише досконало знаючи людей. Через досвід. Мені пощастило. Мій перший мужчина в БДСМ виявився уважним, чуйним, терплячим і дуже вправним.

До побачення більше всього я боялася не болю. Боялась, що моя фантазія, котра підігрівала все сексуальне життя, буде розбита об гострі кути реальності. Що після цього я втрачу мрію, розчаруюсь. Кілька разів майнула думка: «Та ну його. Краще скасувати побачення. Надто ризиковано». А потім уявила собі, що проживу життя, так і не скуштувавши найбажанішого. Сама собі поставивши рамки заборон. Ні! Я ризикнула і отримала винагороду. Довіру до своїх бажань, глибше прийняття власної сексуальності.

Це не означає, що відтепер я займатимусь тільки таким БДСМ-сексом. Мене і надалі збуджує мій чоловік, та інші мужчини котрі дають мені ніжність і пристрасть. Але час від часу я дозволятиму своїй фантазії виходити в реальний світ.