Сексбол — гра у задоволення

Перші роки двохтисячних. Маленьке приміщення із заклеєною вітриною. Вздовж стіни полички, на яких безліч кольорових коробок і загадкових предметів. Секс-шоп на Подолі. Ми з Дереком вперше у такому магазині, юні і недосвідчені. Цікавість бореться із ніяковістю. Мовчки роздивляємось експонати і намагаємось вгадати їх функції.

Продавець, зріла жінка, тактовно дає нам трохи часу освоїтись. Нарешті набираємось сміливості, розпочинаємо діалог. Спершу більше говорить вона. Та за п’ять хвилин ми вже засипаємо її запитаннями.

Під час нашої розмови в магазин заходить молодий хлопець. Він прогулюється повз вітрини із зосередженим виглядом. Та з кожним кроком його обличчя червоніє, а дихання стає все важчим. В якийсь момент він зупиняється поглядом на мені, а за хвилю вилітає, як ошпарений, із магазинчика.

Продавчиня проводжає його втомленим поглядом. Таких відвідувачів впродовж дня в той час було немало.

Ми ж, що далі, то більше захоплюємось новими перспективами сексуальності. Хочеться купити все-все. Вибираємо для початку вагінальні м’ячики. Реклама обіцяла звабливу вібрацію плюс підтягуючий ефект. Ну, м’язи у мене там були в мої 23 роки ох які міцні, хоч горіхи лущ. А от вібрація — це вже цікаво.

Випробовувати їх пішла до нічного клубу з подругами. Дерек в той вечір працював. Під час танцю зовсім не відчувала м’ячиків. Тільки, якщо довго сиділа, а згодом трохи змінювала позицію, могла відчути приємне тремтіння всередині. Але танцювала я з особливим натхненням. Адже мого «секрету» ніхто не бачить, і тільки я знаю, що всередині у мені щось є. А чоловіки одразу почали активно проявляти увагу, хоч виглядала я геть не сексуально: джинси і футболка. Еротизм йшов зсередини.

М’язистий хлопець запросив до танцю і звабливо шепотів щось на вушко. Із здивуванням відчула — мені подобається. Фантазія розігнала ситуацію. У голові вже займалась шаленим сексом із ним у темному кутку залу. Я злякалась свого збудження. Злякалась, що так легко завелась від випадкового чоловіка. З такою розпусною Іриною тоді я ще не була знайома. Ще не була готова до таких пригод. Швидко попрощалась і відійшла.

Саме в той час зайшов Юра. Він підпрацьовував у цьому клубі. Зрештою, як і я. Організовував рекламні акції, а я розробляла дизайн. Зовсім трохи він побув із нашою компанією на танцмайданчику і покликав мене обговорити одне термінове «робоче» питання. Я ж була вже добряче розігріта фантазіями з м’язистим хлопцем у головній ролі. Моє збудження передалось коханцю.

Сховались із Юрою в пустому офісі. Холодне світло ламп заливало порожні столи і самотні комп’ютери. Дзвінка тиша після танцзалу оглушувала. Юра притиснув мене різким рухом і впився в губи міцним поцілунком. Всім тілом я притулилась до коханця. Пеніс так напружився, що ледь не рвав джинси. Я обперлась на стіл і, не відриваючи погляду від Юри, розстібнула свої штани. Міцна гаряча рука пірнула поміж моїх ніг. Юра відчув м’ячики і ще більше завівся. Розвернув мене спиною до себе і занурив свої довгі пальці в піхву. Стиснула зуби, щоб не застогнати. Юра грався м’ячиками у мені, торкаючись і пестячи найпотаємніші куточки піхви. Задоволення розливалось усім тілом. Руками вперлася в стіл і віддалась його рукам. Піхва запульсувала. І стало байдуже, чути нас, чи ні.

Юра теж кінчив швидко і бурхливо. Ми швидко поправили одне на одному одяг і моє розкуйовджене волосся. Сором’язливо потупивши очі, вийшли з офісу. Одразу під дверима стояв охоронець. Як школярі, котрі щойно курили за рогом школи, ми ніяково пройшли повз. Чи чув він? Мене важко не почути навіть крізь музику. Та зрештою, як справжній джентльмен, він зробив вигляд, що нічого не було. І що опівночі в офісі люди дійсно працюють.

Ми з Юрою повернулись до загальної компанії, яка танцювала і веселилась. Здається, нашу відсутність вони навіть не помітили.

Цікаво, що всі три роки активних відносин із Юрою у нас була спільна компанія друзів. Досі ніхто не знає, що між нами був справжній роман. Одного разу я напівсерйозно-напівжартома сказала подрузі, що я спала з Юрою. А вона розсміялась як над гарним дотепом. Всі вважали, що він закоханий у мене, але я люблю тільки чоловіка. Нікому в голову не могло прийти, що ми живемо втрьох.

Ще трохи наших пригод тут