Секс у ритмі латини

Кожного разу, коли я приходила, Юра дивував незвичайними стравами. Пританцьовуючи помішував інгредієнти, сервірував стіл. Секс і їжа переплелись в єдиний рефлекс. Кулінарний танець Юри мене збуджував не менше ніж прелюдія. Їли і кохались, а потім знову їли.

А іноді він, відкривши вхідні двері, одразу розпласкував мене по стіні коридору і входив. Кров закипала від моментального збудження.

Кожен куток в тій квартирці був відмічений сексом. Хлипкий стіл, диван, підлога, стіни, кухня, ванна, коридор… Якось він включив музику в стилі латини, і наші рухи синхронізовувались із ритмами. Він висадив мене на стіл і ввійшов. У наступному куплеті пісні підхопив на руки і закрутив по кімнаті. А згодом припер до стіни і ввійшов ззаді. Я спиралась руками об холодну поверхню, а тілом вигиналась назустріч гарячому пенісу. Його тіло підштовхувало мене то приближаючись, то відсторонюючись, аж доки оргазм не накрив нас і він своїми довгими руками обгорнув мене. Цей танець сексу запам`ятався назавжди.

Коли ми затихали, вже світало. Крізь відкрите вікно влітало свіже ранкове повітря із співом солов`їв. Цілий день я клювала носом на роботі. А на обличчі блукала посмішка. Немає нічого приємнішого ніж болюче бажання спати після ночі сексу. Мука замішана на насолоді спогадів.