Смак Аргентини. Ідеальний секс

Познайомились на свінгерській вечірці в Іспанії — країні вина, фламенко і пристрасті. Федеріко — високий старший мужчина вже з сивиною у волоссі, родом з Аргентини, відразу впав мені в око. Ми мали недовгий, але класний секс в одній із кімнаток клубу. Обмінялись телефонами. Через день зустрілись.

Ні єдиної маски, ніяких ролей і лукавства. Чистий і відвертий секс.

Приїхали в його невелику холостяцьку квартиру і без лишніх вступів відразу, з порогу почалось шаленство. За секунди я була гола і гаряча. Це був найбільш відвертий, справжній, наповнений насолоди секс. Можливо через те, що ми розуміли — є тільки ця зустріч, більше ми не побачимось. Чи тому, що познайомились в однозначному місці. Ні єдиної маски, ніяких ролей і лукавства. Чистий і відвертий секс.

Були витрачені всі презервативи. Випробовані безліч поз. Ми були мокрі від поту і бажання. Я мастурбувала на ньому. Кричала від насолоди сквірінгом. Мурчала вилизуючи його велетенський пеніс. Я вперше кінчила з чужим мужчиною вагінальним оргазмом. Раніше це було можливо тільки з партнером, якого вже знала давно. От тільки повноцінного анального оргазму не було, бо дійсно надто великий, просто не вліз.

Виснажена пішла в душ. Він стояв поруч і не відводив очей від мого тіла. Саме тоді я була далеко не в найкращій формі. Була серйозна травма, довелось провести в ліжку два місяці. За цей час м`язи атрофувались і я суттєво поправилась. Та Федеріко поїдав мене очима. Це було відкриттям. Не потрібно гнатися за ідеальною зовнішністю. Мордувати себе дієтами, виснажливими тренуваннями і картати за лишню складочку на талії. Просто будь собою!

Після душу Федеріко схопив мене і поніс до спальні. Безкінечний екстаз…

Коли він востаннє кінчив, сперми було вже тільки кілька капель. Всі соки були випиті і з нього, і з мене. Але здавалось, що ми наповнені ніби два океани

Ох, Федеріко, де ж ти зараз?