Танго болі та екстазу. 1

Частина перша

Зараз я сиджу розслаблена, перекочую в голові думки і спогади. Смакую відчуття у тілі. Усмішка Джоконди сидить у кутиках вуст. В грудях сито муркоче. Погляд розмитий. Важко фокусуватись на зовнішніх картинках, коли всередині цілий фільм.

Сьогодні, після довгої перерви я зустрілась з Володею. Своїм першим мужчиною в БДСМ-історії.

Майже місяць минув. Все не вдавалось зустрітись. Зрештою, я вже подумки попрощалась із коханцем. З жалем, але і з вдячністю. Він відкрив мені новий світ. Глибше пізнання свого тіла, своїх бажань. Після останнього пробачення довго приходила до тями. Ще два дні була в максимально збудженому стані. Багато самозадоволення, і сексу з Дереком. А потім відключилась. Ніби завмерла. Багато писала і слухала думки. А в ліжку не хотілось нічого. Тіло не реагувало на пестощі. Коли Дерек безрезультатно намагався зробити мені сквіртинг, я заплакала:

- Зламалась. Не працює чарівна кнопочка

Дерек обійняв і усміхнувся.

- Тобі просто потрібно ще трохи часу.

І дійсно, через тиждень я знову стала загравати з коханим. А в ліжку отримувати такі оргазми, що просто зносило голову. Так, ніби тіло пройшло через повний апґрейд.

Розбурхані думки та емоції вляглись. Володя рідко виходив на зв’язок, аргументуючи своєю зайнятістю. Я ж це сприйняла як зменшення потягу до мене. На диво не відчувала образи, чи розчарування. Зрештою, нічого не вдієш, неможливо когось силою змусити тебе бажати. З’явився новий рівень поваги до бажань іншої людини.

Та зрештою він подзвонив. Серце підскочило. Володя говорив, як завжди, рівним лагідним голосом, а у мене збивалось дихання. Домовились про нове побачення.

- Не торкайся до себе, доки ми не зустрінемось.- наказав Вололя

- Непросте завдання.

Готель обрали навмання. На півдорозі між нашими містами. Навігатор повів ґрунтовою дорогою через густий ліс до великого старовинного будинку. Зайшовши досередини, не втрималась і ахнула. Величезний зал, стеля оздоблена різьбленими потемнілими від часу балками і полотном поміж ними, рояль зі свічками, лицарські обладунки, камін… Все пахне деревом і глибокою історією. Масивними дерев’яними сходами ми потрапили до свого номеру. Не менш атмосферного. Справжня середньовічна казка.

Один пікантний момент зменшував красоти готелю. Ванна — загальна. Щоб потрапити, треба пробігти невеличким коридорчиком. На щастя, окрім нас, нікого не було.

Швидко прийняла душ і одягла білизну. Такий незвичний образ: сильний макіяж, панчохи, корсет і туфлі на безкінечно довгих підборах. Розумію, що я собі подобаюсь такою. Накинула плащ, щоб приховати тіло під час кросу через загальний коридор.

Зайшла до номера і розгубилась. Треба ж звабливо рухатись, а я немов задерев’яніла. Неслухняними пальцями почала розстібати плащ. Володя жадібно на мене глянув і підійшов. Я вже й забула, як він смачно пахне.

- Ти була чемна? Не задовольняла себе? — Його рука блукала по моєму тілу

- Так.

Сильні пальці відсунули мініатюрні трусики і занурились у вже мокру піхву. Ноги підігнулись від екстазу. Володя не зупинявся, аж доки не потік еякулянт. Підняв мокру руку до мого обличчя і змусив облизати. Несподівано. Мій власний сік. Без смаку і з приємним запахом.

Маленький вступний оргазм. І понеслось.

Телевізор знову був включений. Але я швидко перекричала його. Мені було байдуже, чи чути комусь нас. Неважливе все, що за межами кімнати. Зовнішнього світу не існувало. Клекіт відчуттів повністю поглинув мене.

На цьому побаченні не було болю чи приниження. Це були пестощі. І тоді, коли він паском бив по сідницях, і коли прищіпками стискав статеві губи. Було відчуття, що він все робить тільки для мене, для мого задоволення. Фізичний біль трансформувся в екстаз. Це був мій час. Володя домінував, але й служив мені. Тонка грань болю і задоволення. Вміння заплести всі відчуття так, що кожна клітина тіла тремтіла від насолоди.

Трішки оговтаюсь і розкажу все-все в деталях. Але згодом. А зараз закутаюсь у спогади і ледь чутний запах сексу, що сховався у волоссі і в складочках тіла.