2018 · Зимневі рухавки

Розглянемо нову пору руханок. За основу відомостей візьму відому анґломовну рухавкові мапу.

Violet Evergarden

Вайолет Еварґарден

Панянка Вайолета не взмозі забути слова, шчо почула на боїшчі. Сі слова від найважливішої для неї людини. Пані шче не знаʼ їх значення.

І ось через чотири роки велика війна, шчо ділила цілеччину Далекопоступу на Північ та Південь, завершилась. А народ вже вітає нового покоління.

Вайолета Еварґарден — молода панянка з давнім прізвиськом Зброя, шчо покинула боїшча, аби почати нове життя на Пошті. Там пані й вельми переймана роботою „Самоспогадні ляльки“, яка переносить думки людей і перетворює їх в слова.

Панянка починає власну подоріж як самоспогадна лялька і зустрічає різні людські почуття і різновиди любові. Також се чудова нагода освітлити слова змістом.


Citrus

Цитрус

Юзукі Айхара — старшокласниця, для якої головні цікавинки: сучасні взірці одежі, друзі та всякі веселини.

І справжній світ чекає саме на неї: її матінка повторно ошлюбилася, тому панянка змушена вчитися в иншій вимогливій дівчачій школі. Суровий вишкіл ось почнетця.

Вже з першого дня безтурботна Юзу нажила ворогів. Серед них і красуня, але жорстка очільниця учнівської ради Меї. Так шчо коїтця, коли пригнічена Юзу вертаєтця додому і дивуєтця: Меї, власне, тепер її зведена сестриця і житиме з нею? Або ж навіть так, коли Меї раптово вицілує панянку майже аж до смерті, шчо все то значить?


Darling in the FranXX

Любчик в Франксі

Вони мріють одного дня полетіти в нескінчене небо, навіть коли усвідомлені про те, шчо сьому межею є скло, яке блокує їхній політ.

Далеке майбутнє: людство збудувало рухоме захишчене місто, основою якою колись були пустошчі й процвітаюча громада. Місто включає літальні частини на ймення Містілтейн, відомі инакше як „Пташина клітка“. І саме там живуть діти… Які ніц не знають про зовнішний світ, та й про широкого неба не відають. Єдина їхня життєва ціль— боротьба.

Їхними ворогами є кьорю — чудернацькі й невідомі великі істоти. Аби знишчити їх, діти користуютця роботами Франкс. Одного з дітей виділяли надзвичайного хлопчака — Хіро, № 016. Але наразі його вважають провальним і взагалі непотрібом. Хто не може оволодіти роботом — взагалі не мають права на існування.

Одного дня перед Хіро зйавляєтця панночка Нуль Два з манливими рогами:

„Я знайшла тебе, Любчику.“


Ramen Daisuki Koizumi-san

Раменолюбка Коїзумі

Прохолодна небалакуча дівонька… Таємнича переведена учениця Коїзумі не дуже лагодить з иншими, але виявляєтця вельми знаючою, коли справа доходить до раменів та їх пошуків.


Yuru Camp

Безтурботна таборівка

Панянка Рін обожнює на самоті таборувати по озерам, з яких видніютця мальовничі види гори Фуджі. А инша панянка — Надешікі — колесити двоколесами по місцям, де взмозі поглянути на ту саму гору. Після зустрічі між собою, тепер разом чумакують: їдять рамени швидкої готівки і смакують краєвидами.


Devilman: Crybaby

Бісомуж: плаксій

Гововгерой — Акіра Фуду — вчитця від найліпшого друзяки — Рьо Асука, давня раса бісів повернулися, аби взяти назад світ від людей. Рьо каже Акірі, шчо тілько єдиний шлях перемогти бісів: узяти їх надзвичайну силу, тому тре обйеднатися з бісом. Акіра успішно зумів перетворитися в бісомужа, шчо може володіти разом силу бісів та душею людини. Ось і битва бісомужа Акіра починаєтця!

Оскільки видавником є Netflix, то всі десять дрібок вже вийшли.


Toji no Miko

Діви мечів

З давніх часів храмовиці, шчо володіли мечами, звільняли людський світ від згарози „аратам“. Сі дівоньки, шчо носять шкільні наряди та мечи, звутця Тоджі. Вони служать поліції та уряду як окремий „особливий відділ реліґійної служби поліції“. Уряд побудував пйать шкіл по всій країні для них. Дівчата живуть звичним шкільним життям, инколи при потребі виконують свої обовйазки.


Grancrest Senki

Повість війни пранашоломників

Атлатан — земля під безладдю. Боячись лиха від безладдя, люди жити під охороною лордів, шчо мали „нашоломник“ і ним тамували безладдя. Проте лорди перехотіли боронити і надумали красти „нашоломники“ і через те ворогувати між собою задля володорювання всього і всіма. Поміж люду є Сілука — самітня чаклунка, шчо зневажає лордів, й Тео — гуляйлицар, шчо колись тренував визволяти батьківшчину. Сілука, зваблена думками Тео, уклала з ним договір і намагаєтця навести порядку на роздробленою війною землях.


Itou Junji: Collection

Збірка Джунджі Іто

Роботи одного з найвідоміших жахових малючитотворців — Джунджі Іто — нарешті зарухалися. Се буде збірка дрібок, де в кожній будуть свої відомі головгерої такі як Томіе, Соічі та Фучі.


Hataraku Onii-san!

Братці по праці

Чяторазава Тапіо — безжурний блазень і Рошіхара Куехіко — безнадійовий москаль-похмурець. Разом вони вчатця, а також справують на різних дивних працях.


Sanrio Danshi

Парубки Святрічки

Парубок 17 року, Хасеґава Коута є другокласником старшої школи Хіджірікава з непримітним і звичним життям. Але коли стрічає одношкільників Мізуно Юу, Йошіно Шюнсуке, Нішімія Рьоу та Мінамото Сеїчіру, то його пересічне життя в мить починає наповнюватися ігривими сяйвами.

Хоч і виглядають сонячно, „Sanrio“ гішпанською то святрічка. Не дивлюсь на те, шчо то промислова група, тому переклав все одно.


Slow Start

Повільний почин

Хана Ічіносе — вельми соромйазлива і замкнена панянка, шчо ось почне старшу школу. Після відйізду з батьківського дому в місті через непередбачуванні обставини, рішили пожити у володіннях родички Шіона на ймення Вершини Темарі.

Нова школа, нове життя та чудесні нові дружби. Як поволі Хана відкриває власне сердце до навколішних людей, її життя починає наповнюватися хвилюючими й веселими речами. З почуттів дитячого грайливого до дорослого занепокоєння…


Pop Team Epic

Широкої гурт епіку

На основі сюрсправжньої чотирмалючиту про двух 14-річних панянок: низької Попуко та високої Піпімі.

Якшчо завантажили 20-хвилину стріку, то дві частини наочно повторюютця, але змінюютця актори озвучення. Хоча крашче робити стріку з двома звуковими доріжками з нотаткою про се (хоча би в написах).


Mitsuboshi Colors

Кольори трьох зірок

Увага! Місто в небезпеці! Кого покличеш? Кольорів!

Саччян, Юі та Котоха тут, аби захистити се місто, вирішувати таємниці й боротися з ворогами з допомогою своїх друзів. Але їх завдання не таке просте, так як верхмесник Саїтоу, скажений поліцейський Уено спіткають їх на кожному кроці.


Gakuen Babysitters

Шкільні няні

Рюічі та Котару — брати, які втратили своїх батьків через аварію літака. Директор, шчо в тій самій аварії встратив сина з його невісткою, академії Моріномія притулив їх до себе за однією умовою: Рюічі мусить доглядати за дітьми в дитячій кімнаті в школі. Ся кімната була відкрити, аби допомогти вчителям, які мають дітей, але були проблеми зі знаходженням доглядачів. Рюічі стає першим учасником нянкового шкільного гурту, шчо вирішує данне питання.


Kokkoku

Мить за миттю

Задля спасіння брата і небожа, яких викрали таємничий гурт на ймення „Спілка істиної любві“, Юрі та її сімйа чаклують за допомогою каміння, шчо був прихований дідем, для входу в світу Застою, де зупинений час. Але коли просочилися до бази викрадачів, то були стріченими иншими людьми, які теж вільно рухалися. А також з чудернацькими істотами, чи зможуть вони врятуватися з сього світу і вернутися до звичного життя?


Ryuuou no Oshigoto!

Справа короля дракону

Яічі Кузурю — наймолодший переможець в шьоґі — король дракоу — за весь час. І ось панянка — Аі Хіназуру, яка проситця в послідовники. Занадто молодий задля сього звання, Яічі збираєтця відродити шьоґі з палкою послідовницею… чекайте, панянка Аі 8-річна? Вона є шче початковою школяркою! Та… Вона збираєтця жити з Яічі? Від ночі до ночі? Шчо?

Короля дракона — инша назва — покрашчана тура. Рухавка на основі відносно популярного ранобе.

Шче цікава річ, Яічі, шчо канджями пишутця як числами 81, значить кількістю комірок дошки розміром 9×9. А його прізвишче поканжьово означа „9-головий дракон“.


Karakai Jouzu no Takagi-san

Вміла кепківниця Такаґі

„Зашарівся — програв!“

За такою основою живе середньошколяр Нішіката, який є постійним джерелом для знушчань для партової сусідці Такадзі. З розбитою гордістю він поклявся, шчо теж зуміє так зробити з нею одного дня.

І так він намагаєтця робити шчодня, аби вона пала жертвою раніше, аніж він сам. Але чи зможе він змусити Такаґу зашарітися хоча би колись?


Sora Yori mo Tooi Basho

Місце дальше Всесвіту

Нашим першим кроком завше є цікавість. До небачених видів, нечуваних звуків, ненюханих запахів, недоторканих речей, непокуштованих смаків та невідчутих збуджень. Ми подорожуємо, аби знайти частиці шчось забутого через деяких причин. Гудимо при 40 градусів, божевіємо при 50, кричим при 60, до первісної землі за великими океянами, на краю Землі, далеко від людських громадниць. Ся повість про чотирьох панянок, які подорожують до Протипівнічу, шчо дальше зовнішнього Всесвіту

Дійсно, якшчо не уважити, шчо Земля вже є Всесвітом, то межа до того Всесвіту настає десь в межах 100–700 тисячометрів.

А відстань від Ніхону до Протипівнічу буде значно довше за десяти тисяч тисячометрів. База та криголам дійсно справжні в нашому світі.


Dame x Prince Anime Caravan

Дама і принц

До чого Anime Caravan не знам.

Повість про Ані з маленького люду Інако. Була відправлена до підписного обряду, шчо привнесе миру між суперниками-держав як: могутньо воєнна Мільдонія й сильна боговладна Селенфарен. Ані там задля допомоги управління, але втрапляє в проблеми, коли стрічає жменьку новорливих принців.


Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

Марш смерті до пишномовного иносвіту

29-річний дієписець перебуває на „марші смерті“, але одного разу прокидаєтця від дрімоті в иншому світі. Через дошчу небесних він багатіє, тому рішає піти на оглядові прогулянки. Так починаєтця його „хвилююча, іноді серйозна, й гаремна“ пригода в тому світі.


Koi wa Ameagari no You ni

Кохання — це як після дошчу

Акіра Тачібана — 17-річна школярка старшої школи, яка ледве виражає себе. Вона таємно закохана у Масамі Кондоу — 45-річний керівник сімейного їстинці, де вона працює неповний день.


Märchen Mädchen

Казки і дівчата

Редітовий знавець підказує, шчо „Казкові дівчата“ то скоріш Märchenmädchen, а тут якось так. Після першої дрібки перегляду я рішив так.

Хазукі Каґімура — звичаєва самотня панночка. Не дуже вдають відносини з новою сімйею, тому поринаєтця у світ книжок. Одного дня після школи, одна з книжкових полиць відправляє її у инший світ з чаклунською школою, і там вона стрічає Шізуку Цучімікадо. Вона зйасовує, шчо ті шкільні дівчата відібрані з казок чи народних повістей для володіння і вишкілу володіння їхних чарів. Школа має дівчат, які обрані з повістей, як: принцеса Каґуя, син Сун, вільний стрілець, пияк-хлопак, панянка з сірниками, ріпка, артуріяна, подорож Рами. Хазука себе перечислила до Попелюшки. Вона починає своє нове життя у сій школі, аби стати чаклункою і дружити з Шізукою.


Miira no Kaikata

Як доглядати за мумією

Коли старшошколяр Сорі Кашіваґі знаходить чуреднацький пакунок від самопроголошеного „пройдисвіта“ батька, то останнє, шчо він очікував… замаленку мумію, шчо може може вміститися навіть в його руках!


Hakumei to Mikochi

Хакумеї та Мікочі

Хакумеї й Мікочі — дві дівоньки, які живуть в прекрасному зеленому лісі. Вони будують будинки в стовбурах дерев і роблять парасолі з листя, катаютця на спинах комах й птахів…

Коли ви розміром десь трохи за девйать сантиметрів, то те і багато иншого не так й важко робити.

Хіба не заглянете у їхнє чарівне, веселе й мирне життя?


Hakata Tonkotsu Ramens

Хакацький тонкоцу рамен

Як зрозумів, тонкоцу — се штибу бульйону, але чомусь вирішив так залишити.

На перший погляд, місто Фукуока — миролюбиве, але, насправді, під коркою лютує злочинність. Місцева Хаката повна тьманих знавців: умілі убийці, слідопити, відомносці, шукачі якісної помсти, досвідчені кати і багацько такого иншого. І, за міськими слухами, навіть „убивці умілих убивець“ існують тут. Коли повісті про тьманих людей мовлятця, то скоюютця „убивства умілих убивець“.

Хаката — стара назва міста Фукуока, відігравало собі таке „вікно у Азію“.


Killing Bites

Убивчі укуси

Убиства кусками — то підземельні битви між людозвірами.
Один звір, який не знає страху, буде битися в сьому тваринному світі, сповненному страху й безумства.

Ся нишчівна битва звірів нанівець шокує вас!


Takunomi

Пияцтво удома

20-річна Мічіра Амацукі переїхала до Токіо через зміну успіху на роботі. Рішила жити у будинку тілько для жінок „Стелла Гаус Харуно“ з особами ріжних літ та роду справ. Се завшие весело, коли там є смачні алкоголі та страви!


Beatless

Безударні

Не знам про шчо річ, тому поки назва така.

Я вірю у сю посмішку. Навіть якшчо не маш душі. 2105 рік, Ніхон. Подібні до людин роботи стали частиною людського життя, і вже справують з речами, які людина могла чи не могла. Арато Ендоу, на відміну своїх друзів Кенко й Рьоу, які ненавидять їх, відчував прихильність до них, які передбачувалися бути просто річчю. Однієї ночі, Арата атакували чудернацькі вишневі квітки, шчо змушують роботів чи машина руйнувати все. Чи урятує робот Ляція Арата, шчо вже загнутий в кут…