Bir İstanbul Modüler su deposu Üreticisi Prizmatik galvaniz paslanmaz depo siparişi 0539 892 0770 gurcansgursel@gmail.com

Modüler Su Deposu Nedir? 
Paslanmaz çelik Başta olmak Üzere Farklı malzemeler kullanılarak, modüler Parçalar Halinde üretilmiş Sağlıklı paslanmaz su deposudur Ettik. , Modüler su depolarının Montajı eski su'nun depolarının aksine demontajı kolaydır Ettik.

Prizmatik Modüller Halinde üretildiğinden Kullanım Alanında çok kısa surede Bir araya getirilerek su deposu kurulumu tamamlanır.

MALZEME alternatifleri

  • Paslanmaz sac
  • Galvaniz sac
  • DKP Sac (Yangın Su Deposu)

MODÜLER DEPO NEDİR? 
Istenilen hacimde A.Ş. parçaların Verilen kese sekil Presle Özel yere Montajı civatalarla Yapılan Bir depo şeklidir.Preslenme esnasinda sac Üzerine Verilen sekil, malzemenin Sıvı basıncından deforme Olmaması Için tasarlanmıştır.Sızdırmazlık depolanan Sıvı ile etkileşimi olmayan Özel EPDM sağlığa Uygun'un contalar ile sağlanır. 
1.25 100 tondan tona Kadar prizmatik modüler su deposu siparişi ALIYORUZ. 
Tamamen CIVATALI kaynaksız montaj.Yerinde kolay kurulum ... Kurulum sonrası teknik destek ... A.Ş. 
MALZEME alternatifleri 
Boyalı çelik sac Paslanmaz sac-inox, Galvanizli çelik sac, Emaye Kaplı çelik sac 
ÜRETİM alternatifleri 
Paslanmaz çelik (AISI 304) -Paslanmaz çelik (AISI 316) - sıcak daldırma galvaniz-ST37 çelik sac üzeri kaplama-Epoksi boya-Eloktro statik toz boya 
Türkiyenin onu iline modüler prizmatik galvaniz su depolarından İsteğe Göre tr kısa surede gönderiyoruz.Montaj Ekibimiz deponuzu en kısa surede hazırladığınız platformun Üzerine montaj yapıyor Sızdırmazlık Testini yaparak boyut deponuzu teslim Ettik ediyor.Çalışma şeklimiz GENELLİKLE peşindir.Deponuzu en kısa surede sorunsuz almak istiyorsanız lütfen sözleşmeden Sonra tr Hızlı sekılde verecegimiz hesap numaramıza havale Ediniz işlemlerinize hemen başlayalım Ettik. 
ONUN depo için Gerekli Olan hidraforlar alacağınız BİZDEN POMPALAR Için AYRICA Teklif isteyerek fiyatlandırmamızı isteyebilirsiniz Ettik. 
MODÜLER SU DEPOLARININ FAYDALARI TERCİH nedenleri AŞAĞIDA KISACA BELİRTİLMİŞTİR VE 
Bizi 24 saat arayarak Fiyat Teklifi 7 gün Bilgi için arayabilirsiniz Ettik.

MODÜLER SU DEPOLARININ ÖZELLİKLERİ TİC faydaları.

Prizmatik modüler su deposu, eski su depolarının aksine içlerinde yosun, bakteri Veya mikrop üretmez. 
Prizmatik modüler su Depoları, civatalarla birbirine sabitlenmiş modüllerden Oluşur. Esnek modül sistemi Sayesinde Alan Kaybı Yaşanmaz A.Ş. depolanır depolamanın yapılacağı Alanda miktarda SU OPTİMUM. 
Prizmatik modüler su deposu tasarımları deponun kurulacağı mekanın büyüklüğüne, konumuna Ettik gegbekli Olan su Depolama kapasitesine Göre Oluşturulur. 
Modüller kapı eşiği, merdiven A.Ş. asansör gibi dar mekanlardan geçebilecek büyüklükte tasarlanmıştır. 
Modül Paneller, gerdirmelerle sabitlenir IC. Tüm iç gerdirmeler modüllerde seçilen malzeme cinsiyle Kardiyo özelliklerde üretilmektedir. 
Prizmatik modüler su tasarlanırken DEPOLARI, gegbekli Olan en düşük et Kalınlığı, kullanılacak malzeme cinsi ziyaretinde depo içlerinde Mukavemeti arttıran gerdirmelerin Konum Hesapları bilgisayar ortamında Yapılır. 
Projelendirme tamamlandıktan Sonra Modüller A.Ş. Bağlantı Parçaları orjinal ambalajlarında müşterimizin kurulum Adresine yollanır, çok kısa surede prizmatik modüler su deposu monte edilir. 
Kurulum, Konusunda Deneyimli kadrolarla yapılmaktadır. Kurulum sonrası Sızdırmazlık Testleri Yapılır. 
Prizmatik Modüler Depoların kurulumu esnasinda Zararlı Kimyasallar kullanılmaz. Bu sayede depolanan su kirletilmez. 
Bakımı onarımı çok kolaydır Ettik. Gerektiğinde Parçalar Bağımsız Olarak Yenilenebilir birbirlerinden. Bu sayede pirizmatik modüler su depolarına Sahip olma maliyeti yıllar geçtikçe daha da düşmektedir.

Telefon Numarası: 0216 482 94 34-0539 892 07 70