10 Followers
·
Follow

Image for post
Image for post

Оскільки сніжних забав погода нас цього року позбавила, то шукати варіанти цікавого дозвілля доводиться у приміщеннях. Сьогодні розповімо вам про 6 студій у Харкові, де ви зможете зробити щось своїми руками, організувати тімбілдінг чи просто добре провести час, доки на вулиці сіро та волого.

Verrocchio Art Studio

📍 вул. Клочківська, 173

📱+38 050 193 09 58

🔗 https://verrocchio.kh.ua/

💰від 150 грн за одне заняття

В цьому арт-просторі дітей та дорослих навчають академічному малюнку. Малювання рідким акрилом, інтуїтивний живопис епоксидною смолою, розпис чашки або футболки чи створення власної картини аквареллю — навіть для новачків немає нічого неможливого.

Image for post
Image for post

Image for post
Image for post

Паназійська кухня, монопродукти, більше їжі в стилі smart casual та ще більше альтернативної кави — нових закладів на гастрономічній мапі Харкова за останній час з’явилося достатньо. Ми вирішили поділитися нашим топ-7 улюблених кафе та кав’ярень, які були відкриті в цьому році (і що важливо — досі працюють).

Протагонист

📍 вул. Римарська, 10

Той самий заклад, якого нам так не вистачало, — із сучасним інтер’єром, лаконічним меню, баром, що в будь-який день тижня працює до пізньої ночі, актуальними діджеями та найліпшою лавкою в місті лавок. Саме тут здається, що в Харкові життя тільки починається.

Image for post
Image for post

Тот самый барашек

📍 вул. Сумська, 35а

Які б гастро-тренди не панували в світі цього року, але в більшості харків’ян душевна й ситна вечеря в колі найближчих людей завжди буде асоціюватися з грузинською кухнею. Проте новий заклад в парку Шевченка показує, що навіть все життя знайомі страви можуть бути цікавими. Чорні хінкалі, хачапурі з лососем або 4 видами сиру, наполеон з тархуном — смакувати та дивуватися в цьому закладі можна буде ще довго. …


Image for post
Image for post

І хоча зимою на вулиці досі не пахне (та не скрипить під ногами), проте подумати про зустріч Нового року вже треба. Ми знову підготували для вас гайд по закладах міста, в яких ви можете весело провести святкову ніч.

АРТ-завод Механіка

📍 вул. Плеханівська, 126М

📱+38 099 483 00 76

💰250 грн

31 грудня Механіка перетвориться на Хогвартс — тут відбудеться новорічна вечірка за підтримки Міністерства Синьої Магії (18+). За поглиблене вивчення основ тієї самої магії відповідальний інародний театр абсурду “Воробушек”. Тематичні костюми вітаються!

Image for post
Image for post

Sky lounge

📍 пр. Незалежності, 2

📱+38 067 504 91 00

💰від 5000 грн для дорослих

В панорамному ресторані зіркою новорічної вечірки стане Seryoga в ролі поганого Санти. Обіцяють танці до самого ранку під його пісні, кавери від Golden Live Duo та музику діджея з фрік-шоу. Також шеф-повар готує ф’южн-меню, а Kharkiv Palace — подарунки для всіх гостей. …

About

IT Loyalty

платформа корисних city-хаків та система дисконтів Харкова http://itloyalty.ua

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store