Формування культури “skip politics” у діяльності ЗМІ та Big Tech

Хоча деякі медіакомпанії та бренди успішно та ефективно монетизують політичну тематику, інші вважають за краще — дати можливість людям відпочити.

“Імпічмент” — це ще одне НІ. У грудні 2018 року кілька брендів заблокували це слово. Через рік майже 50 компаній зробили це.

«Трамп протягом останніх чотирьох років був 24-годинним новинним циклом: незліченна кількість скітів, твітів, мемів, мікроресурсів # Resistance Night тощо в Америці», — Захарій Ройф, асоційований креативний директор маркетингового агентства.

Поки тривають слухання про імпічмент, рекламодавці роблять все можливе, щоб відмовитися від політичних дискусій, повідомляє New York Times. Крім того, закликають агенції розміщувати рекламу якомога далі від оголошень кандидатів у президенти.

Не всім телевізійним мережам вдається уникнути політики. Super Bowl на Fox буде вперше представлений двома багатомільйонними роликами від кандидатів в президенти: президента Трампа та Майкла Блумберга.

NBCUniversal рекламує Олімпіаду як зону, вільну від політики. Міжнародний олімпійський комітет на початку цього року заборонив політичні заяви спортсменів на іграх.

Технологічні компанії стикаються з аналогічною проблемою. Раніше Facebook заявив, що дасть можливість користувачам соцмережі “не бачити” політичну рекламу у фіді.

“ Видимість меншої кількості політичних і соціальних оголошень — це найпоширеніший запит, який ми отримуємо від людей”, — йдеться у повідомленні Facebook.

TikTok минулого року заявив, що заборонить політичну рекламу, оскільки вона не відповідає меті компанії — створити «цікавий, справжній досвід» для користувачів.

У гіперполітичну епоху майже не залишилося аполітичних сфер.

Ведучий «Золотий глобус» Ріккі Жерве закликав переможців премій не використовувати політичну тематику у своїх промовах.

Нова спеціальна пропозиція від Netflix від Seth Meyer — кнопка « skip politics», яка дозволяє користувачам пропускати жарти Трампа.

Розробники взялися за пошукові системи для створення розширень Detrumpify, щоб користувачі могли замінити згадки про Дональда Трампа в своїх веб-браузерах.

Британські Sky News запустили у жовтні канал «Brexit free» для глядачів, яким набридло цілодобове покриття Brexit.

Напередодні історичного судового розгляду у вівторок в Сенаті користувачі “налаштовували” охоплення імпічменту, інтерес до якого різко впав, починаючи з вересня минулого року.

Очікується, що основні кабельні мережі, а також TV -канали будуть вести live-трансляцію. Рейтинги продемонструють, наскільки американці зацікавлені у політиці.

Джерела:

 1. https://www.nytimes.com/2020/01/20/business/media/politics-trump-advertising-2020.html?emc=rss&partner=rss
 2. https://hotwnews.com/with-impeachment-in-the-news-ads-are-staying-away-from-politics.html
 3. https://www.axios.com
  Sabrina Volarondo (pseudonymous)
  Welcome to a place where words matter. On Medium, smart voices and original ideas take center stage - with no ads in sight. Watch
  Follow all the topics you care about, and we’ll deliver the best stories for you to your homepage and inbox. Explore
  Get unlimited access to the best stories on Medium — and support writers while you’re at it. Just $5/month. Upgrade