İZMİR WEB TASARIM

Batuhan Özyavru
May 18, 2018 · 3 min read

İzmir web tasarım, izmir web tasarım ajansı, izmir web tasarım firmaları, izmir web tasarımcı, izmir web sitesi yapımı..

Günümüz şartlarında internet ortamı tartışmasız bir önem taşımaktadır. Web sitesiniz ise sizin dünyaya açılan kapınızdır. İşinizi ve çalışmalarınızı daha geniş kitlelere ulaştırabilmenin en çağdaş yolu bir web sitesi sahibi olmaktır. Sahip olduğunuz web sitesi ne kadar özgün ve modern bir tasarıma sahip olursa, firmanızın prestiji de o kadar yüksek olur.

Gelişen teknolojilerin gerisinde kalmadan internet ortamındaki varlığınızı sürdürmeniz gerekmektedir. Web sitenizin her zaman günümüz şartlarına ayak uydurur durumda olması, işinize yansıyacak ve değerini eş oranda arttıracaktır.

Modern ve özgün web sitesi nasıl olur, iyi bir site nasıl olmalıdır, web sitesi yaptırmak istiyorum ancak nereden başlayacağımı bilemiyorum, web siteleri güvenli midir, web sitesinin bana nasıl faydası olur gibi tüm sorularınıza cevap vermek adına sizlere yardımcı olmaktayım.

Sizi dinliyor, sizi anlıyor ve işinizi en uygun, modern, popüler ve trend tasarım ve yazılımlar ile web ortamına taşıyorum. İşinizi büyütmek ve geniş kitlelere ulaşmak için birlikte çözümler üretebiliriz.

izmir web tasarım

Web Tasarım Süreçleri

Analiz ; Projeniz için rakip analizi, piyasa durumu ve sektör analizi gibi tüm gerekli bilgiler toplanır,

Planlama; Projenizin oluşum aşamasındaki yol haritası hazırlanır, aşamaları sizinle de paylaşır ve tasarım sürecine girilir,

Tasarım; Web tasarımınız tüm cihazlara uyumlu halde görsel olarak tasarlanır,

Yazılım; Web sitesinizin tüm fonksiyonları kodlanır,

Test; Projenizin tüm özellikleri ile sorunsuz çalıştığını kontrol edilir,

Teslim Süreci; Web siteniz çalışır durumda teslim edilir ve yönetimi ile ilgili eğitim verilir,

Destek; Projenizi çalışır halde teslim ettikten sonra her türlü soruna karşı destek verilir.

izmir web tasarım

Rakiplerinizin Gerisinde Kalmayın

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile, Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında yükselmek, daha geniş kitlelere ulaşmak hedeflenir. Arama motorlarında üst sıralarda olmak marka bilinirliğinizin, iş gücünüzün ve ziyaretçi trafiğinizin artması anlamına gelir.

SEO işlemleri ile siteniz optimize edilir ve hedef anahtar kelime sorgularında ilk sıralarda çıkma hedeflenir. Sattığınız bir ürün veya verdiğiniz bir hizmet arama motorlarında arattırıldığında ilk sıralarda yer almak istiyorsanız profesyonel bir SEO Danışmanı’ndan destek almalısınız.

SEO tek bir işlem değil, birden çok optimizasyonun birleşimidir. Rakiplerinizin internet alanında yaptığı yeniliklerin gerisinde kalmamak, pazardan hedeflediğiniz payı alabilmek için profesyonel seo işlemleri uygulamanız gerekmektedir.

Profesyonel anlamda SEO desteği almak için benimle iletişime geçebilirsiniz. İzmir, İstanbul, Ankara ve tüm Türkiye’den SEO desteği için benimle iletişime geçebilirsiniz.

izmir web tasarım

Sosyal Medyanızı Emin Ellere Teslim Edin

Profesyonel bir sosyal medya yöneticisi, sosyal medya hesaplarının nasıl kullanıldığını, sosyal medya pazarlama stratejilerini, sosyal medyada kitlelere ulaşma yöntemlerini, olası bir kriz anında nasıl müdahale edileceğini en iyi bilen kişidir.

Firmanızın prestiji için sosyal medya kanallarında aktif olmak oldukça önemli olduğundan, bu mecralarda sizi temsil eden hesaplarında profesyonel olması gerekmektedir. Aynı zamanda hedef kitlelere doğru şekilde ulaşmak ve gerekli tanıtımları yapmak gerekmektedir.

Günümüzde firmaların, gelirlerinin %24’ünden fazlasını harcadığı sosyal medya pazarında profesyonel destek almak markanız için büyük önem taşımaktadır. İzmir Sosyal Medya Yönetimi desteği için benimle iletişime geçebilirsiniz.

izmir web tasarım
Batuhan Özyavru

Written by

izmir web tasarım, wordpress destek, seo danışmanlığı, sosyal medya yönetimi, yazılım.