IPTV Pro APK indir

Zaman geçtikçe, daha fazla TV kanalına erişmek daha kolay hale geliyor. Teklif gün geçtikçe daha büyük ve bazen çok zor olabilir. Ancak bazı durumlarda, izlemek istediğiniz şey televizyonunuzda mevcut değildir. Ne yapabilirsin? Herhangi bir kanalı ücretsiz olarak izlemek için IPTV benzeri uygulamalara başvurabilirsiniz . Sadece bekle ve gör.

İnternet sağlayıcınızı veya TV’yi kullanarak telefonunuzda veya tabletinizde başka bir kaynaktan IPTV izleyin .

Bu uygulamanın nasıl kullanılacağını bulmak için, uygulamayı açmanız ve yapmanız gerekenleri takip etmeniz yeterlidir. İlk başta boş gözükecek çünkü bunları uygulamaya eklemek istediğiniz kanal listelerini aramanız gerekiyor. Bu kanallar statik değildir, çünkü sinyal kesilebilir ve bunları güncellemeye dikkat etmeniz gerekir. Bu kanalları nasıl elde edeceğinizi bilmek istiyorsanız, okumaya devam edin.

Kanal listeleri nerede bulunur

Öğrenmek için Google’a bir göz atın. Kanalları sürekli izleyen ve günlük olarak güncellenen teklifler sunan bloglar vardır. Sizin onları dahil etmek IPTV sadece zorundasın URL’yi kopyalamak veya listesini indirmek ve aracın ekleyin. Listeye bağlı olarak, belirli kanallara veya diğerlerine erişiminiz olur, aradığınız şeye dikkat edin.
Fakat kanalları nasıl izleyebilirim ? Her şeyden önce, onları izleyebilmek için MX Player’ı indirmeniz gerekir. Kurulduktan sonra, talep üzerine TV’nizin keyfini çıkarmaya başlamak kolaydır. Bu yeni uygulamayla ses parçasını değiştirebiliyoruz (varsa) ve altyazıları seçebiliyoruz. Onları internette bile arayabilirsiniz.

Ne kadar veri tüketir?

Eh, işleri kısa tutmak: yükler. Çok fazla. Bir futbol maçı ya da tam uzunlukta bir film izlerseniz, aylık veri planınızı sadece tüketebilirsiniz. Bu nedenle, yalnızca bir WiFi ağına bağlıyken bu akış uygulamasını kullanmanız önerilir . Ama bu sana kalmış.

Gereksinimler ve ek bilgiler:

  • Minimum işletim sistemi gereksinimleri: Android 4.0.3.

iptv pro apk indir

Written by

Oyun ve uygulama indirmek için sitemizi ziyaret edin: https://www.izomania.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store