Taraftar TV APK

Taraftar tv apk uygulaması ücretsiz canlı maç izleme uygulamasıdır. Taraftar TV Play Store’de bulunmamaktadır, bu yüzden Taraftar TV apk olarak sitemizden indirmeniz gerekmektedir.

Bu uygulama ile ücretli olan spor kanalları, ücretli kanalları ve daha bir çok yüzlerce kanalı izleyebilirsiniz. Taraftar tv uygulamasını binevi iptv olarak görebilirsiniz. Buna benzer onlarca uygulama bulunmaktadır, tabi içindeki kanallar ve bir çok özellik değişmektedir. Ülkemizde taraftar tv uygulamasını play storede arayan yüz binlerce insan var.

Fakat play store, bu uygulamayı yasakları. Sebebi ise bilindiği kadarı ile, ücretli kanalları ücretsiz yayınladığından dolayıdır. Play store politikalarına uygun bulunmadığından dolayı taraftar tv uygulamasını play storeden kaldırdılar. Peki nereden indirebilirim diye soruyorsanız tam yerindesiniz.

Taraftar TV Kullanımı

Taraftar tv apk şekilde sitemizden ücretsiz indirebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı ise gayet kolaydır. Yapmanız gereken uygulamayı indirip, kurup ve açmak işte hepsi bu kadar.

Daha sonrasında uygulamayı açtıkdan sonra dilediğiniz kanalı seçip ücretsiz şekilde izleyebilirsiniz. NOT: Kurulumu yapmanız için telefonunuzdan bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerekmektedir.

Daha sonrasında ise sizden istenmiş olan şifreyi talimatları takip edip öğrenebilirsiniz. Uygulamayı yukarıdaki indirme butonundan indirebilirsiniz. Daha sonrasında yukarıda anlatıldığı şekilde kurulumunu yapıp dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

uygulamayı indirmek için aşağıdaki linke tıklayın

taraftar tv apk

Written by

Oyun ve uygulama indirmek için sitemizi ziyaret edin: https://www.izomania.com

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store