Zverinatu advokatu palidziba

Zvērināti advokāti ir bagātu pieredzi tiesvedībā Latvijā

Advokātu biroja “Rasa & Ešenvalds” juristu komandu veido labākie Latvijas advokāti Armands Rasa un Jānis Ešenvalds, kuri piedāvā juridiskos pakalpojumus un sniedz advokātu palīdzību gan privātpersonām, gan uzņēmējiem jau gandrīz septiņus gadus. Juridisko biroju 2010. gadā izveidoja abi zvērinātie advokāti Armands un Jānis, kuri bija uzkrājuši bagātu pieredzi, strādājot ar visdažādākajām administratīvajām, civillietām un krimināllietām lielākajos Latvijas advokātu birojos. Advokātu biroja partneri un izveidotā juristu komanda piedāvā biroja klientu interešu pārstāvību tiesās, kā arī sniedz praktisku juridisko palīdzību dažādās uzņēmējdarbības, finanšu un sabiedisko attiecību jomās uzņēmumiem un organizācijām. Informāciju par advokātu biroja “Rasa un Ešenvalds” piedāvātajiem juridiskajiem pakalpojumiem un citu noderīgu informāciju par likumdošanu un normatīviem jūs varat atrast biroja mājas lapā www.readvokati.lv

Armands Rasa un Jānis Ešenvalds uzskata, ka veiksmīgai sadarbībai ar klientu ir nepieciešama personīga pieeja katram klientam. Arī sadarbība ar jauniem biroja klientiem balstās uz esošās situācijas rūpīgu izpēti, jo katra situācija ir svarīga gan klientam, gan mūsu advokātiem.

Juridiskie pakalpojumi, ko sniedz mūsu biroja advokāti

Zvērināts advokāts Jānis Ešenvalds ir advokātu biroja “Rasa un Ešenvalds” partneris. Viņš, kā jurists ir praktizējis jurisprudenci kopš 2003. gada, un par šo laiku uzkrājis ievērojamu pieredzi sarežģītu civillietu izskatīšanā un klientu aizstāvībā visās tiesu instancēs. Jānis ar lielu pacietību strādā lai no klienta apkopotās informācijas spētu izstrādāt aizstāvības stratēģiju un to uzvarēt tiesā, jo pat mazākā detaļa ir svarīga. Jānis Ešenvalds ir profesionāls advokāts Rīgā, un, ja neesat pārliecināts par labākā advokāta izvēli savā gadījumā, sazinieties ar advokātu biroja pārstāvjiem lai pārliecinātos, ka iespējams tieši šī advokātu biroja palīdzība būs vispareizākā izvēle. Iespējams, ka biroja juristi spēs jums palīdzēt pat sarežģītākajā situācijā.

Advokāti Latvijā — Armands Rasa un Jānis Ešenvalds

Advokātu biroja “Rasa & Ešenvalds” galvenā specializācija ir tiesvedība Latvijā, starptautiskajās šķīrējtiesās un Eiropas Savienības Tiesā. Advokātu birojs ir Latvijas Jauno juristu asociācijas, Maksātnespējas procesa sertificēto administratoru asociācijas un Latvijas advokātu kolēģijas loceklis, kā arī ņem dalību starptautiskajās organizācijās Global International Network, International Referral Group un INSOL Europe.

Izvēloties advokātus “Rasa & Ešenvalds”, jūs saņemsiet pašaizliedzīgās saistības un juridisko palīdzību no advokātu puses, kas visvairāk atbilst jūsu vajadzībām, pat sarežģītākajos gadījumos.

Advokāti Rīgā — Armands Rasa un Jānis Ešenvalds ir:

Vienmēr atvērti jaunām idejām un nestandartiem risinājumiem,
Domājoši un radoši savā darbībā,
Meklējoši pastāvīgi inovatīvus risinājumus,
Nekad neuzņemās saistības formāli.

Īpaši svarīgi advokātu pakalpojumi Latvijā ir juridiskām personām un uzņēmumiem, jo ​​visu nepieciešamo dokumentu sagatavošana bez tiesību normatīvo aktu un spēkā esošās likumdošanas zināšanām ir ļoti grūti. Sadarboties ar profesionāliem advokātiem nozīmē sadarboties uzticāmu partneri, kurš vienmēr pasargās no bez negaidītām problēmām. Juridisko palīdzību un pakalpojumus Latvijā nodrošina daudzi advokātu biroji un juridiskās firmas, bet ja jāizvēlās juridisko palīdzību tiesvedības jautājumos, tad advokātu birojs “Rasa un Ešenvalds” Latvijā ir pareizā izvēle. Ja jums vai jūsu uzņēmumam ir nepieciešama kvalitatīva un profesionāla pieeja un kvalitatīvi juridiskie risinajumi, tad mūsu juristi ir jūsu rīcībā!