Nové číslo Muži v Česku :-(

Vydali jsme třetí číslo našeho časáku Muži v Česku. A udělali jsme jeden sponzorovaný post na Facebooku. To, co se dočtete pod tímto postem v komentářích je děsivé. A jediným spouštěčem je fakt, že na obálce je Dominik Feri.

Vím, že to je mizivé procento debilů, které nikdy nepotkám, ale i tak musím neustále přemýšlet nad tím, co vede člověka k takové agresivitě. Ano, v tomto případě jen slovní. Souhlasím s Martinem Jarošem, který říká, že pražská kavárna by měla vytáhnout paty z Prahy a rozjet se do regionů. Poznat, jak lidé žijí a co je trápí. A že není dobré snažit se nad ně povyšovat. No jo, ale co když pak čtete takové komentáře? Jasně, asi to není ten nejlepší vzorek “obyčejných lidí”, ale ono je pak velmi snadné podlehnout dojmu, že já (kdokoli v Praze) jsem něco víc a tihle lidé mají právo maximálně držet hubu a volit Zemana. Nebo Okamuru.

Výběr těch “nejlepších komentářů”. Spojovacím prvkem je nadbytek vykřičníků, velmi slabá gramatika, rasismus a z nějakého divného důvodu odkazování na muslimy. Ano, i tito “lidé” žijí v naší hezké zemičce, i tito lidé mají volební právo :-) A pánbůh jim nadělil Facebook, mocný nástroj reprodukce jejich posraných životů.

Co na té obálce v Česku dělá ten negr ?!?!?!?!

I Vy jedni rasisti..U hodných slimáků,je přece taky ůplně normální,že mají na ůvodních stránkách běžně blondýnky v plavkách!!Playboy k dostání v každé muslimské trafice.Nebo jen Foto koz a ovcí??

Jasně…jak se řekne český muź uz mi vytane afro v sametovym sáčku.

Šup šup šupity, do mešity

Kdo by asi koupil tenhle plátek s přihřátou opicí na titulní stránce….jedině bukvice

Táhněte do píči s tím zmrdem

Čech jak poleno

:D dobrej Rumburak

A zabili to českym negrem na obálce… Jestli tohle neni dotovaný eu, tak investor je asi uplnej kretén.

To je pro migranty a Havloidy. Tohle podporovat nebudu!

samý lepší ksicht, Feri, Janda, Vrobel, Banga … ozaj je Feri černošský cigáň, alebo cigáňský černoch ? …

lapnout za vlasy , protáhnout do záklonu a zarazit ohryzek !!

Pokud je na obálce takovyhle odporný cerny exot určitě si časopis nekoupim !!! A doufám, ze žádný bily heterosexuální pracující muž také ne !!!!

opice na obálce, to je přírodovědnýp plátek?! já mám opice rád, ale tohoto buzika bych s cutí skalpoval, asi jsem sadorasonácek?!

Čech jak vysitej fuj ! čím víc se nám snaží vnucovat tyhle multikulturní sračky tím větší odpor k nim mám

Nejlepší na konec

Proč se tyhle sračky množí jak houby po dešti? Je to pořád dokola.. objeví se nový časopis a na titulní straně se vylepí asimilovaný muslimský agent který je momentálně cool protože je ,, utlačovaný’’ náctiletí rozmazlení parchanti a zaostalí cátníci to skoupí ve velkém..

Feri je člověk který se svezl na multikulturní vlně za pomoci neziskovek a muslimských mecenášů se protlačil na funkci radního protože v Teplicích to bylo všem u prdele kdo tu politiku dělá a tak za podpory retardovaných sluníčkářů.. kterým z toho taky něco kápne že jo.. se dostal k funkci..

Za tuhle figurku mluví samo cool afro a podpora rakouského knížete který by rád zrušil Benešovi dekrety!

Like what you read? Give Jakub Lohniský a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.