Sokel Zahy Hadid a #echt dizajnér

Knižnica, Vienna University of Economics and Business

Keď som bol prvý krát v knižnici viedenskej univerzity navhrnutej už nebohou Zahou Hadid, padol som na zadok. S mojimi pocitmi užasnutia som sa zdôveril kamarátke a tá ma upozonila na jednu zaujímavosť: Mám si vraj všimnúť, aké sú tie biele steny zakopané od topánok, pretože Zaha zabudla (alebo nechcela) navrhnúť do tejto knižnice “sokel”. Reálny svet otestuje nejeden vizionársky nápad.

Do nášho štúdia hľadáme človeka, ktorý dokáže navrhnúť tie najkrajšie veci, ale nezabudne ani na ten sokel, aby nemal klient zakopané steny.

Hľadáme dizajnéra, ktorý namiesto animovania fiktívneho UI pre fiktívny projekt v After Effects pre 200 lajkov na Dribbble radšej strávi čas rozmýšľaním nad podnikateľskými motiváciami nášho klienta. Nad tým, ako mu zarobiť peniaze alebo zjednodušiť život jeho klientom.

Hľadáme dizajnéra, ktorý vie rozprávať a prezentovať svoje myšlienky adekvátnou formou. Dizajnéra, ktorý vie kedy má buchnúť po stole a presadiť si svoje a aj kedy buchnúť dvermi a odísť.

Rovnako však vie, že často treba viac počúvať klienta a robiť ústupky, lebo na konci dňa je to on, ktorý to celé platí, pre koho to celé robíme a kto svoj produkt pozná zväčša najlepšie.

Hľadáme dizajnéra. Nie web či UI dizajnéra, nie print dizajnéra, nie UX dizajnéra. Iba dizajnéra.

Dizajnéra, ktorý vie rozmýšľať, komunikovať a ovláda všetky základné nástroje k tomu potrebné. To mu stačí. Všetko ostatné sa buď naučí alebo mu s tým niekto lepší pomôže.

Voľná pracovná pozícia: Dizajnér@Studio Echt

  • 1 x pracovná pozícia fulltime u nás v štúdiu.
  • 1 x pracovná pozícia part-time u teba doma, s tým, že nás prídeš sem-tam navštíviť, keď bude treba.

Táto pracovná pozícia nie je vhodná pre začínajúceho dizajnéra a vyžaduje prax a skúsenosti.

Peniaze sú dôležité. U nás zarábaš úmerne hodnote, ktorú vytvoríš. Fix neexistuje. Chceme ľudí motivovaných a efektívnych. Vieš, koľko je na projekt peňazí a aj koľko na ňom môžeš zarobiť.

Sídlime v pekných priestoroch v bratislavskej Karlovke.

Hneď pri štúdiu máme kaviareň a 500 metrov od neho krásne karloveské rameno Dunaja.

Máme špecifický humor a smoothie maker.

Ak ťa naša ponuka zaujala pošli nám pár viet o tebe a link na tvoje portfólio alebo práce na hello@studioecht.com.