Emailing 2020 se blíží. Posílejte e-maily budoucnosti

Mark Zuckerberg už několik let předpovídá, že e-mail je mrtvý a budoucnost komunikace je v instant messaging systémech. Messaging boti se sice poslední roky rychle rozvíjejí, ale mnohem pomaleji, než si Mark myslel. Nakonec to může dopadnout podobně jako s elektronickými knihami, které také nenahradily papír. Proto si dovolíme tvrdit: „E-mail’s not dead.“

Rozesílání pravidelných e-mailů (tzv. e-mailing) je ovšem třeba dělat chytře. Proto pokud máte např. e-shop nebo z nějakého jiného důvodu potřebujete ovlivňovat vaše zákazníky a komunikovat s nimi, měli byste se seznámit s inteligentním e-mailingem. Jedná se o formu e-mailové komunikace, která je relevantní pro příjemce, přichází ve správný čas a vhodně motivuje zákazníka. Využívá přitom dostupné informace o zákazníkovi — jeho chování na webu či v e-mailech, transakční historii nebo životní cyklus.

Pokud s e-mailingem nemáte moc zkušeností, pojďte si s námi zopakovat poslední trendy roku 2016, aby vaše e-maily působily, že byly odeslány z roku 2020.

Celý článek čtěte na TyInternety.cz

Personalizace e-mailu

Automatizované kampaně

Responzivní šablona e-mailu

Externí obsah

Interaktivní e-mail

Práce s databází kontaktů

Celý článek čtěte na TyInternety.cz