Nejpoužívanější #hashtagy v ČR 39. týdne 2016

Je to blbý, ale Divadlo Járy Cimrmana oslavilo minulý týden srandovní 50. narozeniny. Máme pro vás přednášky a videa z WebExpa. Hillary v debatě s Donaldem předvedla shimmy-shimmy. „Babeta“ Rosetta konečně po 12 letech přistála na kometě a v Brně to nebylo. Viníci MH17 budou konečně oznámeni. Tolik nejpoužívanější hashtagy minulého týdne.

#cimrman50

Divadlo Járy Cimrmana oslavilo 50 let od svého vzniku. První premiéra se odehrála sice až v roce 1967, což znamená, že by se mělo správně slavit až za rok. Přípravy na první představení Akt však sahají už do roku 1966, takže se slaví už nyní. Ostatně lepší slavit dřív, než stále přicházet pozdě, že… Pokud jde o Cimrmana, oslav není nikdy dost a s největší pravděpodobností se na ně můžeme těšit i příští rok.

#webexpo

O konferenci WebExpo jsme vám psali už před několika dny (když se taky udála). WebExpo však zanechalo na zúčastněných takový dojem, že se o něm na sociálních sítích psalo skoro ještě celý další týden. Tak ho zmíníme taky. Pokud se chcete podívat na prezentace z konference, zadejte doTwitteru hashtag #webexpo a najdete tam prakticky všechno. Nebo stačí kliknout na obrázek níže a dostanete se ke všem přednáškám. Příjemnou zábavu.

Celý článek si přečtěte na TyInternety.cz

#debatenight

#debates

#HillaryShimmy

#cometlanding

#mh17

Komerční #hashtag 37. týdne

#jsempro

Celý článek si přečtěte na TyInternety.cz