Türkiye Kupası Çeyrek Final

Turkiye kupası çeyrek final karşılaşmasında bu akşam kupanın supriz takımı Amed Sportif, Fenerbahçe deplasmanına konuk oluyor. Spor medyası tarafından hiç şans verilmeyen Amed Sportif belki tur atlayamayacak ama buraya kadar gelerekte büyük bir başarıya imza attılar bu akşamda bize keyifli bir maç izlettireceklerdir.


Karşılaşmanın iddaa tahminleri için Fenerbahçe’nin ilk yarıdan sonuca gitmesi ve karşılaşmayı farklı kazanması düşünülmektedir.

TÜRKİYE: Kupa, ikinci maçında, takım Fenerbahçe - Amedspor bekliyor. hosts 5 2 beraberlik ve 0 mağlubiyet, evde onlar 10 galibiyet bir kayıt var, 2 mağlubiyet çizer ve, bugüne kadar 16 galibiyet elde ettik kazandı 53 puanla Süper ligin sıralamalar 1 sırada yer alıyor, iddaa tahminleri konuklar, bugüne kadar 8 beraberlik ve 8 mağlubiyet, yan onlar 3 galibiyet bir puan almış, 7 galibiyet elde ettik kazandı 29 puan ile TFF 2. Lig Kırmızı Grup sıralamalar 12. yerdesiniz 3 beraberlik ve 6 mağlubiyet . ev sahibi galibiyetiyle dışında her şeyi sürpriz olacak.