کلفتیسم یا تفاهمنامه بین دو خان

این دفه باید تند و تیزتر علیه آدم نمایی نوشت که با حرکتای مهوعش مثلا از صنعت رسانه پشتیبانی میکنه.از صنعتی که خروجیش میشه علیخانی و بهاره رهنما.وقتی انتقادی میشه٬تندی خودشو میرسونه که از بقیه عقب نمونه.اما نه در مقام یک منتقد.نه در مقام یک انسان فهمیده که اگر اهم بخواد جلوی منتقد ها بایسته از کلام انسانی استفاده کنه.که در مقام یه لات وارد صحنه میشه! این آقا دوست داره زور و بازوشو به رخ بقیه بکشه.میاد عربده کشی میکنه.زنجیر پاره میکنه و با یه ادبیات چاله میدونی دور بر میداره. یوقتی فکر نکنین این آدم خیلی اینکارست! طبل تو خالیه! همه توانشو از لاشخورایی میگیره که بالا نشستنو از همین صنعت رسانه ای پشتیبانی میکنن. نیروی نظامی دارن تا اگه یکی گفت بالا چشم بهاره رهنما یا مثلا احسان علیخانی ابروئه٬بزنن چش و چالشو در بیارن .

در واقع دست آویزشون بجای کلام مسالمت آمیز(ولو اینکه منتقد ها با بیشعوری تمام هم حرف زده باشن) ادبیات لمپنی و سکسیستیه. اگر صب تا شب بریم تو خیابون قدم بزنیم شاید از چارتا آدمم این چرندیاتو نشنویم. اونوقت همین آدما میان یه آدمی مث قاسمخانی رو میارن تا دردرجه اول گوشه ای از شعور جمعیشون رو نشون بدن!

آدمایی که بدبختی دیگران رو پل میکنن و ازش بالا میرن.در نهایت یه تریبون کلفت دارن که اسمش قاسمخانیه.قاسمخانی یوقتایی فیلمنامه نویسه یه وقتایی منتقده یه وقتایی هم لات سر خیابونه.میاد منتقدای علیخانی رو چادر دور کمر بپیچ معرفی میکنه و نمادی از فاجعه انسانی رسانه های ایران میشه.میاد تبدیل میشه به کثافت سکسیسمی که تو جامعست.میاد حامی کسی میشه که خودش رو پشتیبان حقوق زنان میدونه..

مهراب قاسمخانی نماد همون چیزیه که سالهاست در ادبیات رسانه ای ما جا داره.وقیح٬ کثیف و احمق. مهراب قاسمخانی نماد حمایت از سواستفاده های کلان از احساسات مردمه. مهم نیست احساسات مردم تو شام ایرانی جریحه دار بشه یا تو برنامه مضحکی مثل ماه عسل.هر جایی که پولی از این ظاهر سازی ها در بیاد آقای لات تشریف میاره و زنجیرشو پاره میکنه.

علیخانی موفقی که از رانت نظام شده صاحب ۱۱ سال بازتولید سود اونم نه با کار! نه با تلاش!نه سهم دهی به بیچاره ها! بلکه با استفاده ابزاری از احساسات مردم.مردمی که خیلیاشون به نون شب محتاجن.همون مردمی که صب تا شب کار کردن و حقوق نگرفتن ولی وقتی اعتراض کردن باتوم سرشونو شکوند تا احسان علیخانی در اوج وقاحت از حقوق ۴۵ میلیونیش برای هیچ چیز بگه.بیاد دروغ بگه که تمام برنامه هاش در طول سال همینه که وقتی گندش در میاد ان تا برنامه دیگه وجود داره یه دروغگوی مسخره باقی بمونه. اگر راست هم گفته باشه ۴ میلیون حقوق در ماه برای کثیفترین برنامه صدا و سیما رو میگیره.در حالی که پاک ترین انسان های این کشور محتاج نون شبن و این اقا همین احتیاج رو عامل پیشرفت خودش کرده.

آقای مهراب قاسمخانی.زنجیر و شمشیر و زبون سکسیستیت رو کنار بذار و برای یکبار هم که شده وجدانتو به کار بنداز.اینایی که انتقاد کردن همین مردمن.همین مردمی که اگر فردا تقی به توقی بخوره کله پات میکنن.بالاخره گهی زین به پشت و گهی پشت به زین.تو به زن توهین کردی در حالی که خودت از یک زن متولد شدی! یادت باشه که این ادبیات لاتی جایی تو جامعه مدرن نداره.یادت باشه که با یه ریش پروفسوری کسی نشده روشنفکر.یادت باشه واسه رذل بودن به کسی جایزه اخلاق نمیدن! وسلام

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Joachim Haber’s story.