Чому у всіх бідах Шемети винна СБУ?

До 2014 року було дуже популярним звинувачення всіх правоохоронних органів у тому,що держава погано функціонує. Кожен, хто відкривав в собі потенціал політолога, жалівся на правовий нігілізм з боку МВС,СБУ,Прокуратури і так далі. Але зараз, в час загрози та військової агресії, стало більш ніж очевидно,що правоохоронці діють. Звісно, є ще промахи і недопрацювання , але загалом реформування і його позитивні наслідки можна оцінити вже зараз.

Але деякі високопосадовці діють по старій схемі, спихують все на правоохоронців, а ну пройде,тим самим відволікаючи увагу від справжніх винуватців проблеми. Ось,наприклад, А. Шемета, бізнес омбудсман України, звинувачує СБУ в утиску бізнесу. Начебто кількість скарг за перше півріччя 2017 року зросла на 60%. І все це скарги на сбушників. А якщо розібратись більш детально, то загалом за цей період найдійшло з боку представників бізнесу 501 скарга, 255 з яких на Фіскальну службу, 34 — на органи самоврядування, 31 — прокуратуру, 21 — Нацполіцію і аж 13 (!)на Сбу. Якби не рахувати, але 60% ніяк не набереться.

Чому високопоставлені особи дозволяють собі такі некоректні висловлювання, а ЗМІ їх розповсюдження?! Інформацію спокійно можна перевірити. А ще хочеться нагадати, що на дворі 2017 рік, не 90-ті, і ми не герої серіалу Бандитський Петербург. Кришування бізнесу закінчується там, де оприлюднюється по всіх телеканалах ролик з натяком на наїзд. Тому давайте все ж поважати роботу тих, хто на сторожі нашої безпеки і нашого спокою! А в разі реальних промахів, діятм законно, і з РЕАЛЬНИМИ доказами звертатися до суду!а не робити пустослівниз заяв.