2016.04.03 — Impuls vidaus triatlono taurė — VI etapas

Paskutinis ir lemiamas Impuls vidaus triatlono taurės etapas. Iki minimumo kritęs treniruočių kiekis neleido net pasvajoti apie savo laiko pasigerinimą, bet bendroje įskaitoje bent minimaliai pasigerinti savo pozicijas šansų dar turėjau. Todėl jau iš anksto planavau šiose varžybose ‘pasidraskyti’.

Prieš startą gretimame plaukimo takelyje pamačiau Mantas, ir slaptai vyliausi, kad gal pavyks plaukime finišuoti kartu su juo. Pirmuose 2 posūkiuose bandžiau apsisukti kūlvirsčiu, bet nepavyko to padaryti techniškai. Arba nunerdavau giliai į dugną, arba atsispirdavau nuo sienelės pilnai neišsitiesęs. Tokie apsisukimai vis dar labai išmuša iš kvėpavimo ritmo ir po 75m. jau sunkiai gaudžiau kvapą. Beliko tik stebėti kaip pamažu tolsta Mantas ir susikoncentruoti į plaukimo techniką. Finišavau 10sec. už Manto ir 4 sec. lėčiau nei savo geriausias laikas.

Tranzite vėl nieko naujo, iki dviračių atbėgau dar likus beveik 2min. iki starto. Ramiai susireguliavau dviratį ir pradėjau minti. Stengiausi laikyti vidutinį greitį 39–40 km/h ribose, kas pradžioje sekėsi visai neblogai. Bet įpusėjus distancijai labai užkaitau, pradėjo trūkti oro ir teko numesti greitį. Finišavau su 38.7 km/h vid. greičiu.

Labai nelaukiau bėgimo, nes vis dar visas degiau ir trūko oro. Nesugalvojau nubėgt iki tualeto ir bent jau apsiprausti šaltu vandeniu. Pradėjau bėgti ~4:40 tempu ir tokį laikiau beveik 500m. Nors ir per skausmą, bet prisiverčiau padidinti tempą iki 4:20 ir iki pat finišo nežinojau ar pavyks tokį išlaikyti. Kažkuriuo metu tikrai pagalvojau kad nuskrisiu nuo bėgimo takelio. Bet kažkokiu būdu sugebėjau paskutinius 200m. finišuoti net 3:50 tempu :)

Galutinis rezultatas 52:42 puikiai atspindi dabartinę formą. T.y. daug prasčiau nei Vasario mėn., kuomet pasiekiau geriausią savo rezultatą, bet ir geriau nei taurės pirmuose etapuose.

Visų etapų laikai (pirmame etape nefiksavo atskirų rungčių laiko):

Plaukimas: 3:00 -> 3:01 -> 2:50 -> 2:52 -> 2:56

Dviratis: 34:05 -> 31:14 -> 30:31 -> 32:27 -> 30:52

Bėgimas: 8:20 -> 8:20 -> 8:27 -> 8:16 -> 8:54

Nors rezultatuose taip stipriai nesimato, bet labiausiai per žiemą jaučiuosi patobulėjęs plaukime. 1km. įveikimo laikas per pusmetį sutrumpėjo beveik 4 minutėmis. Visiškai dėsningas rezultatas, nes praleidau tik kelias plaukimo treniruotes. Kai tuo tarpu ant dviračio per žiemą buvau atsisėdęs tikrai ne daugiau 10 kartų.. Su bėgimu situacija šiek tiek geresnė, bet šiose varžybose bėgimo laikas priklausė nuo to, kaip stipriai save spausdavau ant dviračio.

Norėtųsi sakyti gaila, kad taurė baigėsi, nes tiek pati idėja, tiek visas jos įgyvendinimas buvo super, bet vis tik pavasaris jau čia ir laikas lysti į lauką. Didelis dėkui Alexander ir Kęstutis kurie labiausiai prisidėjo prie šių varžybų atsiradimo. Labai tikiuosi, kad jos vyks ir kitą sezoną.

Like what you read? Give Justas Bagdonavičius a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.