K10 Coworking jako místo setkání marketingových guru Plzeňského Prazdroje!

K10 není pouze pracovním místem s krásnou zahradou, ale působí zároveň jako inkubátor zajímavých akcí, přednášek a eventů. Kromě našich pravidelných přednášek v rámci K10 Business Academy, kterou jsme zahájili v listopadu loňského roku a stále pokračujeme! … pořádáme i K10 Creative Academy, v kde jste měli možnost poslechnout si příběh Kuby Nováka, kreativného ředitele digitální agentury Story TLRS. Stejně zajímavá je i K10 Tech Academy, kde byl například hostem Jiří Moos z Inspirum nebo Michal Repetný ze Zeerat. Společně se v rámci přednášky zaměřili na e-commerce tipy a jejich budoucí vývoj. To ale není vše!

Minulý měsíc se naše vila stala místem, neformálního setkání marketingových guru Plzeňského Prazdroje. Měli jsme tak jedinečnou možnost, podívat se pod pokličku jejich marketingové kuchyně (a nejen marketingové)! V rámci podvečera jsme si mohli poslechnout, jak v Prazdroji pracují s marketingem, ale i jak se lidem v Prazdroji pracuje. Zároveň bylo také součástí neformální raut a samozřejmě některé z prazdrojských produktů jako třeba birell nebo výborný horký cider!

Nejen, že to byla skvělá příležitost poslechnout si, co vše marketingu Prazdroje funguje, ale také jsme měli možnost setkat se s prazdrojáky a zjistit, jaké je to doopravdy být Prazdroj!

A kdo byl hostem?
Grant Mckenzie — marketingový ředitel Prazdroje, Marek Dvořák — brand marketingový manažer Prazdroje, člověk, který stál za úspěšnou kampaní Patron, Michal Dubravský — digital marketing guru Prazdroje, Adam Špina — strategy a media ředitel agentury Triad.

Událost to byla opravdu inspirativní a věříme, že jich u nás v K10 bude ještě mnoho!

Show your support

Clapping shows how much you appreciated K10 Coworking’s story.