Cream Puff Factory Likit Yorumları

Merhabalar,
Bugün ki likit tanıtım ve değerlendirmeleri ile ilgili yazımda amerikan menşeili “Cream Puff Factory” likitlerinden bahsedeceğim. “Cream Puff Factory Likit yorumlarına girmeden önce biraz fiyatlardan bahsedeceğim. Likit yurt dışında ortalama 20$ civarında satılmakta. Yine Türkiye’de pek de erişebileceğiniz bir fiyat bulunmamakta çünkü el altından dahi satışının yapıldığını görmedim.

Adından da anlaşılacağı üzere Cream Puff Factory likitleri genel olarak krema ile yapılan tariflerden oluşmaktadır. Muz-Krema, Yaban Mersini-Krema, Vanilya-Krema ve Çilek-Krema şeklinde 4 farklı likit üretmektedirler. Bu likitler %80 VG ve % 20 PG oranlarındadır. Bu oranla bu likitleri Higher VG kategorisinde incelememizde bir sakınca görmüyorum.

Krema bazlı likitler genel olarak çoğu markada fazla ağır ve şekerli olsada Cream Puff Factory’nin likitlerinde biraz daha yumuşak bir tad’a sahip buda güzel bir aroma almanızı sağlıyor. Tad açısından ve fiyat karşılaştırması yaptığımda orta-üst segment’de yer aldığını düşünüyorum.

Cream Puff Factory Yorumları ve Değerlendirmelerine rankvapor üzerinden ulaşabilirsiniz. Umarım faydalı olmuştur.