ICONOMI ambitny projekt zarządzania funduszami dla zdecentralizowanej ekonomi

ICONOMI — będzie przejrzyście zarządzaną i dostosowaną do prawa EU platformą dla każdego małego lub dużego inwestora, który szuka większego zysku niż zwykła „lokata w banku”. Uzyskanie dużego zysku będzie możliwe dzięki kliku nowym narzędziom inwestycyjnym tj. ICONOMI stworzy nowe sposoby inwestowania w zdecentralizowaną ekonomię ściągając do niej nowe pieniądze, one zaś zapracują na dużą stopę zwrotu z inwestycji. Platforma zapewni prosty i przejrzysty dostęp do nowych opcji inwestowania w kryptowaluty.

Dlaczego kryptowaluty ?

Rynek kryptowalut i zdecentralizowanych firm jest bardzo dynamiczny i rośnie każdego roku o wiele więcej niż gospodarki krajów rozwiniętych. Dzieję się tak dlatego, że nie ograniczają go normy i dyrektywy EU lub USA.

Dlaczego ICONOMI?
 ICONOMI ma być ogniwem pozwalającym na gładkie przejście inwestorom z ekonomi starego typu w inwestowanie w ekonomie nowej generacji (świat realnych i wirtualnych firm, które świadczą rożne usługi poprzez internet używając do tego najnowszych technologi blockchain i im pokrewnych). Wielu ludzi chciałoby zainwestować w coś związanego z najnowszymi technologiami. Jednak nie chcą oni wiązać się z żadną konkretną firmą lub monetą. ICONOMI pomoże takim ludziom w wyborze najlepszych projektów na rynku oraz połączy je razem w fundusz. Będą oni mogli wtedy łatwo zdecydować o inwestycji: tak lub nie ? Będzie to prosta decyzja.

Dlaczego jako inwestor powinieneś pomyśleć o inwestycji w ICONOMI? 
 ICONOMI ma w planach utworzenie kompletnie nowych usług finansowych w świecie kryptowalut zapewniających stabilne dochody oraz ambitną platformę z wizją. Wydaje się , że ICONOMI może stać się jednym z najlepiej rokujących biznesów w 2016 dającym możliwość pomnożenia zysków.

Kupując udziały dzisiaj staniesz się akcjonariuszem który:
 -będzie dostawał dywidendy proporcjonalnie do zainwestowanych pieniędzy
 -będzie mógł w każdym momencie kupić lub sprzedać swoje udziały na rynku (udziały w ICONOMI będą w postaci kryptomonet)
 -uzyskasz dostęp do specjalnego funduszu dostępnego później tylko na zaproszenie “ICONOMI.PERFORMANCE fund”
 -weźmiesz udział w czymś unikalnym, gdyż takiego projektu nie było jeszcze w świecie kryptowalut 
 
 
 Dlaczego jako profesjonalny trader, powinieneś pomyśleć o ICONOMI? 
 W 2017 uruchomiony zostanie ICONOMI Open Fund Management platform. Będzie to platforma, w której możesz się stać profesjonalnym zarządcą funduszu. Każdy potencjalny inwestor będzie mógł skorzystać z twoich usług. Dzięki temu, że inwestorzy będą widzieć Twoje wyniki, wielu z nich może wybrać właśnie Ciebie jako swojego “profesjonalnego tradera”, a ty będziesz mógł zarabiać na prowizji (jeśli oczywiście wykażesz się talentem w obracaniu pieniędzmi). 
 
 Dlaczego jako potencjalny inwestor w zdecentralizowaną ekonomię powinieneś pomyśleć o ICONOMI? 
 ICONOMI — będzie idealną platformą dla inwestorów stawiających pierwsze kroki w rozwijającej się dynamicznie zdecentralizowanej ekonomi. ICONOMI i jej fundusze będą idealnym narzędziem dla początkujących inwestorów w świecie kryptowalut. Profesjonaliści z ICONOMI będą sprawdzać dla Ciebie inwestycje i dzięki temu wybiorą najbardziej obiecujące projekty. Fundusze ICONOMI obiecują duże możliwe zyski przy minimalnym ryzyku. Potencjalni inwestorzy są również mile widziani w trwającej wyprzedaży udziałów (ICO).
 
 Nowe sposoby zarabiania na kryptowalutach: 
 The ICONOMI.INDEX FUND — fundusz odzwierciedlający stan całego rynku kryptowalut. Pieniądze z tego funduszu będą przejrzyście zarządzane i obracane na głównych giełdach. THE ICONOMI.INDEX FUND będzie to zestaw najlepszych monet na rynku takich jak Bitcoin, Ethereum, Lisk, Steem i kilku innych głównych technologi.
 
 The ICONOMI.PERFORMANCE FUND — fundusz, którego celem jest najwyższy zysk z inwestycji. Będzie on aktywnie zarządzany przez najlepszych ekspertów w ICONOMI. Specjalna ekipa będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie najlepszych możliwych okazji do wzbogacenia się (wszelkiego rodzaju start-upy, ICO — wyprzedaże udziałów/monet). Dzięki temu funduszowi każdy będzie mógł spokojnie inwestować w nowe projekty bez konieczności szukania najlepszych ofert całymi dniami, gdyż „całą robotę” wykona zespół ICONOMI.

The ICONOMI Open Fund Management — innowacyjna platforma z prostym zarządzaniem, gdzie inwestorzy będą mogli wybrać najlepszych traderów na rynku. Inwestorzy będą mogli zobaczyć historię każdego tradera i na podstawie jego wyników wybrać dla siebie odpowiedniego handlowca. Ze względu na to, że eksperci z ICONOMI zajmują się profesjonalnie handlem 24h/7, popełniają mniej błędów niż świeży inwestorzy bez doświadczenia handlujący pod wpływem emocji. Zwykli uczestnicy rynku nie mieli do tej pory dostępu do tego typu platformy, a jest to genialne narzędzie w swojej prostocie, które wprowadzi rewolucję w handlu kryptowalutami.

Jeśli jesteście zainteresowani projektem lub nawet inwestycją w ICONOMI to zapraszam na stronę: ico.iconomi.net. Wyprzedaż udziałów potrwa jeszcze 9 dni.

Inne ciekawe linki:

ICOLe8lcyiUw9yEW5Az6z4q15M9GH88L8eHICONOMI