Дорога пеклом

Як кияни добираються на роботу

У Деснянському районі Києва проживають близько 350 тисяч осіб. Щодня вони змушені добиратися на роботу (особливо якщо працюють поблизу синьої гілки метро) через Північний міст, споглядаючи чудовими Дніпровськими краєвидами. Свіжа літня прохолода від прозорих хвиль влітку та різнобарвні розсипи теплих кольорів на листі восени добряче милують око. Проте якщо вже 40 хвилин стоячи їдеш від вулиці Закревського до зупинки швидкісного трамвая на Ватутіна, від люті та неспокою не врятує навіть мальовнича природа.

Через величезний пасажиропотік у лютому 2014 експерти Ради з урбаністики Києва провели дослідження пасажирських потоків на Північному мосту. З’ясувалося, що понад 50% людей перетинає міст за допомогою громадського транспорту, інші — у приватних автомобілях. Водночас частка тролейбусів, автобусів та маршрутних таксі у транспортному потоці складає трохи менше, ніж 5%. Це свідчило про те, що на Північному мосту доцільно організувати окрему смугу для громадського транспорту.

Це мало на меті забезпечити пріоритет громадського транспорту над приватним, а також збільшити провізну здатність маршрутів ГТ і виконати більше рейсів, не збільшуючи при цьому кількість одиниць рухомого складу.

Власна смуга для ГТ від Троєщини до Почайни в обидва боки «урочисто» запрацювала 27 листопада 2014 року. На ділянці від вул. Лайоша Гавро до Керченської площі нанесли відповідну розмітку і встановили знаки. На цей крок влада покладала високі сподівання, що троєщинці зможуть діставатися додому і на роботу швидше. Гендиректор «Київпастрансу» Сергій Майзель переконував, що «час у дорозі для пасажирів скоротиться на 15–20%».

У ДАІ запевняли, що водіїв штрафуватимуть за проїзд і паркування на автобусній смузі. Сума стягнення мала скласти від 510 до 680 грн. Начальник відділу дорожнього руху УДАІ Києва Андрій Ющенко розповідав, що «водіям, які будуть порушувати ПДР, спочатку будуть виносити попередження. Інспектори протягом декількох днів проведуть роз’яснювальну роботу. А вже потім будуть виписувати штрафи. А от якщо автобус або маршрутка виїжджають зі своєї смуги на інші, вони нічого не порушують».

Відтоді минуло чотири роки, і тодішнє нововведення уже не видається чимось дивовижним. Але, вийшовши вранці у вихідний вересневий день на Північний міст, ми помітили сумну картину. Протягом 15 хвилин спостережень, окрім автобусів, тролейбусів і маршруток, смугою для ГТ промчали 11 приватних автівок. При тому, що в цей час заторів на ділянці не було, а інші смуги були цілком вільні для руху. Можна тільки уявити, стільки машин об’їжджає затор по цій смузі!

17. Переваги маршрутних транспортних засобів
17.1.
На дорозі із смугою для маршрутних транспортних засобів, позначеній дорожнім знаком «Дорога із смугою для руху маршрутних транспортних засобів» або «Смуга для руху маршрутних транспортних засобів» забороняються рух і зупинка інших транспортних засобів на цій смузі.

На наш запит в управлінні патрульної поліції у місті Києві повідомили, що «згідно з даними автоматизованої інформаційно-пошукової системи УПП міста Києва за період з 01.09.2018 по 30.09.2018 інспекторами патрульної поліції міста Києва було складено 2 постанови про адміністративне правопорушення за порушення п. 17.1 ПДР на Північному мосту». Два порушення. Два.

Відповідь поліції на наш запит

Варто згадати, що в грудні 2016 року КМДА та компанія «Інфотех» домовилися про встановлення камер відеоспостереження загальною вартістю 10,8 млн гривень на столичних мостах через Дніпро і вулиці Хрещатик. До переліку локацій входив також і Північний міст.

Згідно з умовами тендеру (інформацію було розміщено на порталі державних закупівель ProZorro ), система відеоспостереження повинна була забезпечити трансляцію потокового відео в режимі реального часу. Ще однією її функцією мало бути автоматичне розпізнавання державних номерних знаків автомобілів, стеження за швидкісним режимом пересування транспорту та виявлення об’єктів, які тривалий час залишаються у зоні спостереження — припарковані автомобілі або габаритні предмети.

З огляду на кількість зареєстрованих правопорушень на Північному мосту, виникає цілком логічне питання: наскільки ефективною є ця система? Та й чи працює вона взагалі? З цим ми звернулися до комунального підприємства «Інформатика», виконавчого органу КМДА. І отримали відповідь.

Скріншот переписки з КП “Інформатика”

Отже, #зради не виявлено. Встановлення камер триває, люди продовжують мучитися у заторах, а порушення дорожніх правил залишається на совісті порушників.

Над матеріалом працювала Лизогуб Катерина та Любченко Леся