Drone teknolojisine olan ilgi her geçen gün artıyor. Bu ilgi arttıkça da, drone’lar ile garip işlere kalkışanlar da oluyor. Drone ile saç kesenler gibi!
Eskiye nazaran artık yüzlerce modele sahip olan ve evlere girmeye başlayan dronelar, bugünlerde pek çok şeyi yapabiliyor. Volkanik bölgelere gidip fotoğraf çekiyor, köpeklerle Oyun oynuyor, yemek siparişi götürüyor ve hatta tıbbi malzeme dahi taşıyor. Buna rağmen dronelar hala saç traşında başarılı değil!

Phantom drone ve tıraş makinesi

YouTube yıldızı Roman Atwood, geçtiğimiz günlerde viral bir video çekti ve ‘Sakın denemeyin’ etiketiyle paylaştı. Videoda görebileceğiniz gibi, Roman Atwood bir Phantom drone kullanıyor ve Caleb adlı genç bir çocuğun saçlarını kesmeyi deniyor.
Roman Atwood aslında daha önceden de böyle ‘çılgın’ deneyleriyle tanınan bir isim. YouTube üzerinde yaklaşık 10 milyon abonesi olan Atwood’un videoları bugüne kadar 2.5 milyarın üstünde izlendi.

Akıllı drone DJI Phantom 4 tanıtıldı

Ürettiği profesyonel drone’ları ile tanınan DJI, Phantom serisinin yeni üyesi olan Phantom 4'ü…

Drone uçağa tıraş makinesini bağlayan Atwood’ın ilginç deneyi videonun 7.40 dakikasında başlıyor fakat fazla da uzun sürmüyor. Sonuç olarak, ortaya ilginç ve tehlikeli bir video ve artık yamuk bir saç kesimine sahip bir çocuk çıkıyor.