Not because I’m lazy, but because I got this ten pound bag of rice before I moved here and my meals at home (including the one I’m having as I write this) consist, by and large, of that.
An Open Letter To My CEO
talia jane
3.4K1,352

Have you tried the Soylent 2.0 drink? It has complete nutrition and one day of meals cost under under $9. You can subscribe to and entire month of meals for $232.

https://www.soylent.com/product/drink/

Show your support

Clapping shows how much you appreciated Khürt Williams’s story.