Курс QuarantineGo — підсумки та історії учасників

На початку квітня, гуляючи лісом, я записав коротке відео про ідею організувати онлайн-курс з вивчення мови Go. Назвав я цю затію QuarantineGo. І почалося…

На курс записалось більше тисячі учасників, перший етап проходило плюс-мінус 350 студентів і успішно завершило близько 70.

Я, звичайно, очікував чогось нового та оригінального, але був дуже здивований. Приємно здивований. Студенти проявили активність, неабияку фантазію і наполегливість.

Протягом першого місяця ми вивчали основи мови Go. Виконували цікаві завдання. Учасники допомагали один одному, писали код, оцінювали і коментували відповіді один одного. Весь процес був побудований на Телеграм боті.

Протягом другого місяця, близько 25 учасників створювали ігри для Телеграму. Я почав цей місяць без якогось чіткого плану, було просто бачення. Ось повідомлення, яке я надіслав учасникам 12 травня:

Ціль
Створити функціональну гру на базі Телеграм-боту на мові Go.

Умови
— Команда студентів різного рівня володіння мовою і практичного досвіду
— Розподілена команда, учасники не знають один одного
— Обмеження в часі — 1 місяць

З точки зору адекватності — задача не вирішується ;)

Ми, все ж таки, спробуємо!

Тут було все серйозно — tech lead, project manager, github, stand-ups і все таке. Команди мене знову здивували: своєю завзятістю, результатами та висновками.

Далі слово передаю командам:

Спочатку в мене була ідея влаштувати конкурс і вибрати переможця з чотирьох команд, але як прочитав історії — перехотів: цінність не в першому місці, а у досвіді спільного творення. Це ж отримали всі, хто мав бажання.

Надіюсь, усім причетним до курсу стане цей досвід в пригоді.
Бажаю усім успіху! І до зустрічі на наступних курсах — мені вже трохи сумно, що найближчим часом у нас не буде зустрічей і лекцій.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store