Децентралізований сервіс лідогенераціі Snovio: корисність і переваги

https://ico.snov.io/ru/

Всім відомо, що бізнес неможливий без пошуку певних контактних даних, які в маркетингу називаютcя “Ліди”. Платформа Snovio є децентралізований сервіс лідогенераціі з використанням технологій блокчейна і крауд-коллектінга даних. Чим технологія Snovio корисна ринку, в чому її відмінності від сформованої моделі лідогенераціі, а також чому інвесторам варто вкладеться в проект.

Про лідогенераціі

Лідогенераціі — це складний процес пошуку контактів (лидов) для вибудовування бізнес-процесів. Лідогенераціі забезпечує менеджера відділу продажів і HR фахівця контактами потенційних клієнтів і здобувачів, таким чином їм не доводиться витрачати час на рутинні процеси і вручну займатися копіюванням e-mail’ов, телефонів та іншої інформації з веб-сайтів, сторінок на LinkedIn і Facebook. Завдяки платформі Snovio витрачається менше часу і зусиль на пошук якісної інформації по лідам. Саме це завдання лягло в основу створення і стала місією проекта.Snovio був створений восени 2016 року. У той час частина команди займалися маркетингом і лідогенераціі в SendPulse. В процесі роботи очевидною проблемою стала низька якість яку купує інформації. Це ж перешкода виникає у більшості маркетологів в B2B секторі. Відповідно до недавніх досліджень Ascend2, 70% B2B маркетологів вважають однією з найбільш важливих завдань лідогенераціі — поліпшення якості лидов.

В травнем 2017 року було зібрано команду для запуску свого унікального сервісу, який би вирішував всі перераховані вище завдання ефективної стратегії лідогенераціі.

Яким чином вирішується завдання поліпшення якості лидов в Snovio?

Фахівці Snovio вважають централізований метод парсинга недоліком традиційного методу лідогенераціі. Такий підхід застосовується для збору первинної інформації з відкритих джерел і не підтримує актуалізацію і швидке оновлення інформації. А як відомо власники бізнесу, кадровики і менеджери відділів продажів вимагають найактуальніші дані, ось чому Snovio використовує за основу технологію крауд-коллектінга.

Спробуємо розібратися в крауд-коллектінге

Snovio використовує децентралізовану мережу великого числа контрибуторів, які автоматично додають нові публічно доступні дані в систему. Виділимо три основних переваги даного методу:

Автоматизація, широта і глибина охоплення
Якщо порівнювати з методом парсинга, який пропонує збір даних лише з деяких сайтів або певних розділів, крауд-коллектінг надає можливість автоматично збирати дані при відвідуванні потрібних, тобто конкретно зазначених сторінок сайтів.
Рівень ризику блокування низький
Технологія спрощує і здешевлює отримання нових унікальних даних, адже заблокувати її дійсно складно. У той час як парсинг, навіть при використанні проксі-мереж, блокується легко.
актуальність даних
Метод парсинга великих сайтів споживає величезні обсяги трафіку і часу. При актуалізації даних даний метод виливається в копієчку. В основі крауд-коллектінга лежить залучення десятка тисяч контрибуторів, які автоматично будуть додавати оновлені публічно доступні дані.

Для кого представляє цінність платформа Snovio?

Snovio — це платформа, механізм якої можна представити у вигляді надійного мосту між десятками тисяч контрибуторів (постачальників даних) і користувачами (покупцями).

Переваги для користувачів (покупців)
Клієнти забезпечені свіжою актуальною інформацією по лідам, їм доступна інформація по лідам з моменту їх додавання в систему, зміни, актуалізація по покупкам, відгуки інших клієнтів і інші дані. Платформа зручна у використанні, так як користувач може отримати найточніші дані виходячи зі свого запиту по фільтру. Наприклад, можна задати наступні параметри пошуку: «Знайти чоловіків 35–45 років у Краснодарі, які володіють автомобілем Ауді» .Кліент завжди в курсі всіх нових даних, адже він може підписатися на повідомлення про зміни інформації про цікавлять лідах або цілих сегментах.

Переваги для контрибуторів (постачальників даних)
Snovio працює на базі прозорої моделі справедливого розподілу доходів від продажу даних. Контрибуторів заохочуються оплатою аппкойнамі Snovio за поставляються дані і їх актуалізацію. Аппкойни можуть бути використані для внутрішніх розрахунків на платформі. У тому випадку, якщо дані контрибуторів купуються, вони отримують винагороду токенами SNOV. Фактично, це означає Майнінг даних, де Майнер отримують токен за додавання в систему нових даних, які набувають покупці.

Випуск токенов SNOV, і чому інвестори вже зараз виявляють інтерес до ICO Snovio

Компанія Snovio вже анонсувала про запуск свого ICO на платформі Ethereum. Їх кількість завжди буде постійним і прив’язане до 100% розміру бази даних для лідогенераціі. Це означає, що з ростом бази буде рости і ціна токена, поетів

Сайт проекта: https://ico.snov.io/ru/

Whitepaper: https://ico.snov.io/docs/WhitePaperRu.pdf

ICO: сентябрь-октябрь 2017

Для ICO будет выпущено 2.5 млрд токенов с тикером SNOV c базовой ценой в $0.01 USD

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=988093

One clap, two clap, three clap, forty?

By clapping more or less, you can signal to us which stories really stand out.