שוחטים את הפרות הקדושות

למה כולם הפסידו בבחירות

שאלה, יצא לכם לראות את כל תשדירי הבחירות של כל המפלגות. או שגם אתם זפזפתם לערוץ הספורט או עברתם לפייסבוק. אני בטוח שרובכם לא ראה ולא מעוניין לראות.

לאחרונה לקראת הבחירות קיבלתי מבול של סמסים וטלפונים עם הקלטות. הודעות בווטסאפ שחסמתי והודעות בוויבר. כן הבחירות האחרונות הוציאו את הישראלי המכוער, לא רק זה שרב על שוקולד במטוס או סתם על חדר במלון . כנראה שחוק הספאם לא חל על המפלגות .

כולם מנסים לדחוף מסרים בכוח להמונים, שמוחקים, מסננים או חוסמים מספרים. כי כמו כל הפליירים לבחירות שאף אחד לא לוקח ברצינות גם אנחנו לא נופלים בפח.

הודעות מוקלטות הם הכי גרועות והכי כיף לנתק להם בפרצוף במידה וענית להם.

אם אני הייתי רץ לתפקיד הייתי מתקשר באופן אישי בנאדם בנאדם ומסביר לו שכדאי לו להצביע, ואם כבר להצביע אז לי. סיכויים טובים שהוא ישתכנע ואפילו אף יצביע לי.

נכון לשורות אלו אף לא מועמד או מועמדת לא עשו ככה אחרת כבר זה היה רץ ויראלי ברשת. כי יחס אישי הרבה יותר חזק ממליון סמסים מופצים שמוצאים את עצמם בפח הוירטואלי.

קחו בנאדם לדוגמא שמתקשר אליו אישית לשיחה קצרה מנהיג לא משנה באיזה מעמד. הוא נמצא בין אם שר לשעבר או ראש ממשלה או ח”כ או מועמד טרי עם כריזמה. תסכימו איתי שרק המעמד יגרום לו לספר לחבר על המאורע המוזר שקרה לו היום. אבל היום בעידן הפייסבוק כל סיפור מגיע ליותר מחבר אחד וזה הכוח הטמון בתקופה שלנו.

אנשים נלחמים על תפוצה במקום לבנות קהילה קטנה כמו גרופים של להקה. הם כבר יפיצו את הבשורה ויותר.

לדעתי המועמדים השנה כבר הפסידו שכן רוב הקהילה שלהם נקנתה בכסף כמו צבא שכירי חרב, וברגע שהכסף יאזול כל השלטים הסמסים ושאר ההצקות יעלמו כלא היו.

המסר הוא לא רק לבחירות אלה גם לחברות פרסום שעדין לא הבינו את זה שהמשחק פה הוא לא תפוצה אלא על עומק המסר.

נקודה למחשבה מוגש למענכם

מה אתם חושבים? אשמח לשמוע את דעתכם. ואם אהבתם אשמח אם תשתפו למי שאתם חושבים שיעניין אותם. ואם אהבתם תלחצו על הכפתור המלצה למטה

קובי ידידוביץ Kobi Yedidovich

קומזיץ מדיה Kumzits Media