Kombi Petek Temizligi Faydalari Nelerdir?

Kombi petek temizliği işleminin faydaları oldukça fazladır. Bunlardan en dikkat çekenlerini aşağıda sizler için derledik.

Kombi petek temizliği işlemleri kombi kullanıcılarının konforunu arttırır. İşlem sonrası kalorifer peteklerinde tıkanıklığa yol açan tüm pislikler arındırıldığından sıcak su sorunsuz bir şekilde petekler arasında geçiş yapar. Petekler eşit ısıya sahip olurlar ve evi daha verimli bir şekilde ısıtırlar.

Peteklerin verimli çalışmaya başlamasıyla kombi daha az enerji tüketir ve enerji faturaları düşer. Petek temizliği sırasında kullanılan kimyasal temizleyici, peteklerin tamamen temizlenmesini sağladığı için kombilerin ömrü de uzamış olur.

Kombi bakımı ve kombi petek temizleme hizmetlerini birbirleriyle karıştırmamak gerekir. Kombi bakımı; kombi petek temizliği işlemine göre çok daha kapsamlıdır. Ancak kombi petek temizliği de kombi bakımı sürecinin bir parçasıdır.

Kombi petek temizliği yaptırmak istiyorsanız bu komplike işlem için kombi servisi firması KomKli’den hizmet alabilirsiniz. İstanbul genelinde faaliyet gösteren KomKli uzmanlarının kaliteli hizmetlerinden taleplerinizi ileterek yararlanabilirsiniz.

https://www.komkli.com/kombi-petek-temizleme-nasil-yapilir/
0212 477 93 64
0530 011 01 24