Merhabalar

Öncelikle sayfama hoş geldiniz. Ben kimim?Neden buradayım? İlgi alanlarım neler? Beraber nelerden bahsedeceğiz? Bu sayfada neler bulabileceksiniz? biraz bahsedeyim.

Öncelikle ben kimim? Adım, yaşım, doğum tarihimden ve yerimden falan bahsetmeyeceğim. Müzik ve yemek hayatta keyif aldığım konular ve aile bu hayatta en kıymet verdiğim değer. Yani yazılarımın temel konuları ERP eğitimleri olsa da ufak ufak yemekten, müzikten, kitaptan ve filmlerden de bahsedebiliriz😊

Ben sadece bu hayata bir geliş amacımız olduğuna ve sonsuza giden yolda yaşadığımız her gün kendimize ve çevremize faydalı bir şeyler yapmamız gerektiğine inanan başarıyla huzur bulan bir bireyim. Tamda bunun için buradayım. Uzun yıllar boyunca blog yazılarına hep uzaktan baktım ve bugün dönüm noktam oldu bende yazmaya karar verdim. Yazılarımda kısa kısa ERP hakkında bildiklerimi anlatacağım ki yeni başlayan arkadaşlarıma eğitim niteliğinde olsun istiyorum. Hiç kimse tarafından faydalı ve takip edilmeye değer bulunmayacaksa bile kendim için faydalı olacak bu sayfa ve benim not defterim olacak diye düşünüyorum. Ama inanıyorum ki ERP sektöründeki bir çok junior arkadaşa yol gösterip bu sektöre girmeyi düşünenlere de bir nebze yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Umarım bundan sonra hep beraber çok keyifli,bol faydalı yazılar yazıp okuruz. Yeni yazımda görüşmek üzere..

Like what you read? Give Hatice KÖSE ZİYALI a round of applause.

From a quick cheer to a standing ovation, clap to show how much you enjoyed this story.