Minexcoin Ödeme Sisteminde Yeni Bir Çağ

Minexcoin Ödemede Yeni çağ

Minexcoin nedir?

Minex ekosisteminin bir parçası olarak piyasadaki kripto para birimleri üzerinde düşük dalgalanmayı sağlayan küresel bir ödeme sistemidir. Coin fiyatlarının kontrol edilebilebilirliğin sağlarken, istikrarlı ve değişmeyen bir döviz kuru sayesinde cazip bir depolama aracı olarak

MinexCoin, güvenilir bir ödeme yöntemidir. MinexBank, piyasadaki dalgalanma ve fiyat artışlarında Merkez Bankası gibi davranarak özerk bir algoritmasının olduğunu göstermektedir. Traderlar (Para Tüccarları) finansal enstrümanlar üzerinden coin ekosistemine zarar vermeden oluşan döviz kuru boşluğundan kazanmaya devam edecekler. Yani Traderlar da bunu destekleyecektir.

Minex platformu çevrimiçi alışveriş ve kripto döviz işlemleri, çevrimiçi borsalardaki dijital varlıklar ve yatırım fonlamaları için basit ve güvenli işlem altyapısının işlevlerini birleştirir.

Minex’te bulunan mevcut araçlar, paranızın güvenli bir şekilde saklanmasını, birkaç tıklama ile harcamalarınızı düzenleyebilir ve hatta sistemdeki varlıklarınızın sabit kalmasına yardımcı olarak, garantili gelir elde etmenizi sağlar.

Minexcoin Neden Kullanılsın?

MinexCoin (MNC) Yıllık sabit büyüme ile istikrarlı kararlı düşük volatilite (dalgalanma-oynaklık) kripto para olduğu için diğer altcoinlerden farklıdır.

MinexConin büyümesi, Marketcaps’ in yıllık en fazla büyüyen 10 kripto parasının gelişimine göre belirlenmektedir.2016 başı itibariyle bu büyüme % 33.6 olarak indekslenmiştir. MNC her zaman değerini kazanıyor olacak. MNC’leri ticarette de kullanabilirsiniz, uzun vadeli yatırım veya gün be gün mali faaliyetler için kullanmak istiyorsanız yine de farketmez. Bu platformun sunduğu bir çok olanaktan faydalanabilir ve kazanabilirsiniz.

  • MinexCoin henüz bir altcoin ama ödeme aracı olarak kabul etmeyi tercih ederseniz, çevrimiçi işlemlerde asla değerini kaybetmez.
  • MinexCoin istikrarlı bir para birimi, ancak kontrollü yıllık büyüme ve faiz ödemeleri nedeniyle orta ve uzun vadeli yatırımcılar için “parking ” sistemi kazançlı olacak. (Parking: parayı ipotek etmek veya askıya almak diyebiliriz.)
  • MinexCoin düşük volatilite (dalgalanma, oynaklık) sayesinde sağlam bir kripto para birimi olduğunu ve eninde sonunda küresel bir para olarak kabul edilebilen ödeme sistemi olacaktır.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Kısacası, MinexCoin MinexBank tarafından yönetilir. Akıllı ve özerk algoritmasıyla kendi öngörülebilir koridorunda MNC’lerin değerini korumak için harekete geçer.

MinexBank dalgalanmalar içinde başlıca enstrümanları “Parking” ve müdahaleleri vardır.
Parking in anlamı geçici olarak faiz almak için izin verir veya cüzdanınındaki belirli bir miktar parayı askıya alır. Faiz oranları seçilen park dönemi ve cari arz / talep dengesine göre dalgalanmaya başlar, piyasadaki güçlü talep tedarik edilirken yatırımcılar parking deki paraları etkin bir şekilde toplar.

Talep artırıldığı zaman, faiz oranları düşürülür ve yatırımcılara satmak için destek sağlanmış ve dalgalanma önlenmiş olur. Ayrıca, MinexBank satış ya da pazar baskısı hafifletmek için MNC alım müdahaleleri yapar — bunu da kendi rezervinden kullanır.

Minexcoin ekibi Kimler tanıyalım.

ICO Detayları ve Pay Dağıtımı

Zaten (Abonelik)ICO’ nun ilk turu başarıyla yaptık, 2 milyon MNC ön abonelikle güvenli şekilde ve yatırımcılardan oluşan güçlü bir topluluk oluşturduk.

ICO ikinci tur sırasında sadece 150,000 MNC satılacak. İkinci aşamanın amacı hemen borsaya (exchange) girmeden önce coinin piyasa fiyatını belirlemektir. Fiyat aşağıdaki formüle göre hesaplanır:

MNC’ ler ICO tamamlandıktan sonraki günler yatırımcılara dağıtılır.

Proje topluluğumuza katılarak, bizim ödül kampanyalarına katılarak ve ICO’dan (halka arz aşamadasından) MNC kazanabilirsiniz.

Etkin-Aktif kullanıcılar için pazarlama amaçları ve ödüller için 300.000 MNC ayrılmıştır.

İconun tamamlanmasına 16 gün kaldı yatırım yapmak için üye olmanız gerekiyor.

https://www.facebook.com/minexcoin