Maciej Budzich i Krzysztof Czeczot o Biblia Audio superprodukcja w #BulskiNaZywo 006

Dziś zapraszam was do obejrzenia rozmowy z Krzysztofem Czeczotem i Maciejem Budzichem, którzy wspólnie realizują przedsięwzięcie którego celem jest udźwiękowienie całej Biblii — Starego i Nowego Testamentu. Biblia Audio to prawdziwa dźwiękowa superprodukcja. Jak zapowiadają Maciek i Krzysztof do projektu zostanie zaangażowanych około 300 aktorów i kilkadziesiąt osób po stronie produkcji. Wśród znanych głosów które pojawią się w Biblii Audio usłyszymy między innymi Krystynę Jandę jako narratorkę w Ewangelii wg Świętego Mateusza, Małgorzatę Kożuchowską jako narratorkę w Ewangelii wg Świętego Jana, Adama Woronowicza w roli Jezusa Chrystusa, Jerzego Trelę w roli Boga czy Wojciecha Malajkata jako narratora w Apokalipsie wg św Jana.

Biblia Audio będzie — a częściowo już jest — dostępna dla każdego nieodpłatnie na stronie bibliaaudio.pl, na kanale YouTube oraz w serwisie SoundCloud. Audiobook a właściwie słuchowisko nagrywane jest na podstawie wydania V Biblii Tysiąclecia (Wydawnictwo Pallottinum).

Zapraszam do obejrzenia rozmowy, którą nagraliśmy w studiu w którym nagrywana jest #BibliaAudio:


Program #BulskiNaZywo premierowo nadawany jest minimum raz w tygodniu naTwitterze i Periscope @bulskipl. Kolejna rozmowa z ciekawym gościem już w przyszłym tygodniu. Zachęcam zatem do obserwowania mnie na Twitterze i śledzenia zapowiedzi. Zapraszam również do subskrybcji mojego kanału na YouTube, gdzie będą się pojawiały powtórki wszystkich rozmów.

Partnerem technologicznym programu #BulskiNaZywo jest Samsung.